Jump to content

Gracze dostaja 'kick' za parkowanie na 'rest area' i powod 'afk'


GeekPolak

Recommended Posts

Witam, pisze w Polskim Forum, co napisalem w Angielskim, majac nadzieje ze wiecej adminow to przeczyta -> http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/871-afk-kick/?view=getnewpost

 

Bylem zaparkowany na parkingu (rest area), gdzies we Wloszech. Nagle zostalem wyrzucony z gry i jako powod bylo podane ze bylem 'afk - away from keyboard'. To jest jakas paranoja, bo po to jest parking, zebym mogl zaparkowac i sprawdzic mape, czy odejsc od komputera na pare minut. Moze ktos mi odpowiedziec jaki jest regulamin z parkowaniem na rest area?

 

Dzieki i pozdrawiam ze Stanow Zjednoczonych,

wspaniala robote zrobiliscie z tym Multiplayer dla ETS 2.

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dostales kicka od jednego z adminow (jak tak to podaj nick) czy z automata za brak ruchu?

 

Wlasnie nie wiem czy z automata. Odszedlem od komputera na okolo 5 minut. Kolo mnie byly dwie osoby zaparkowane. Wrocilem i zobaczylem ze dostalem kicka. Jak sie podlaczylem od nowa, to byl tylko jeden gracz i byl to Brazylijczyk.

 

 

Wiesz, nie przeszkadza mi to ze dostalem kicka (nigdy nie mialem zadnych problemow i dalej nie mam), ale chcialem sie dowiedziec na jak dlugo mozna parkowac na parkingu.

Nie wiedzialem tez, ze jest automat, ktory daje kicka za brak ruchu. Po ilu minutach ten automat sie zalacza i daje kicka?

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak miałeś Away From Keyboard to dostałeś z automatu bo nie było Cię 10 minut. :)

Możesz stać qdzie chcesz (w niektórych miejscach wiadomo nie można jak np. na srodku ulicy czy w EP), a jak Cię nie ma 10 minut to kick, ale wpierw ostrzeżenie, że masz 1 minutę na ruszenie się bo inaczej kick. :P

  • Upvote 1

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Jak miałeś Away From Keyboard to dostałeś z automatu bo nie było Cię 10 minut. :)

Możesz stać qdzie chcesz (w niektórych miejscach wiadomo nie można jak np. na srodku ulicy czy w EP), a jak Cię nie ma 10 minut to kick, ale wpierw ostrzeżenie, że masz 1 minutę na ruszenie się bo inaczej kick. :P

 

Ok, dzieki.

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak miałeś Away From Keyboard to dostałeś z automatu bo nie było Cię 10 minut. :)

Możesz stać qdzie chcesz (w niektórych miejscach wiadomo nie można jak np. na srodku ulicy czy w EP), a jak Cię nie ma 10 minut to kick, ale wpierw ostrzeżenie, że masz 1 minutę na ruszenie się bo inaczej kick. :P

 

Mogę gdzie chcę? A jak stanę na poboczu na trawie, tak by nie przeszkadzać innym w ruchu dostanę kicka? Dawno nie grałem a czasami podczas gry nie mam innego wyjścia jak się zatrzymać na poboczu...

76561198130329812.png

Link to comment
Share on other sites

Mogę gdzie chcę? A jak stanę na poboczu na trawie, tak by nie przeszkadzać innym w ruchu dostanę kicka? Dawno nie grałem a czasami podczas gry nie mam innego wyjścia jak się zatrzymać na poboczu...

Z tą trawą to tak do końca nie wiem sam bo czasem na czacie widzę kicki za parkowanie na trawie. Jeżeli masz przy ulicy pobocze i jest trochę wąskie i zjedziesz także trochę na trawe to raczej powinno być OK.

Te kicki to pewnie jak typ parkuje strikte na trawie z 10m od ulicy, ale kto to wie. :)

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.