Jump to content
Sneezy

Gerçek Operasyonlar - 28 Temmuz 2019

Recommended Posts

Selamlar Oyuncular,


Birkaç gün önce yayınlanan Hazır mısınız? tanıtımımızı gördüyseniz, TruckersMP topluluğunda ne olacağını merak ediyor olabilirsiniz. Çok fazla spekülasyon vardı, sadece birkaçı, dahil etmiş olduğumuz ince ipucunu fark etti!
Sorularınızı, nihayet TruckersMP'ye yapacağımız etkinliğin yedinci sürümü olacağını duyurarak cevaplamaktan gurur duyuyoruz ...
VQYVqr.png
Bu etkinlik tartışılmaz bir şekilde ev sahipliği yaptığımız en başarılı etkinliktir ve gittikçe daha da büyüyor ve en iyisi oluyorlar! Şubat 2019’daki altıncı operasyonumuz 2000’den fazla oyuncuya ulaştı!
Gerçek Operasyonlar benzeri olmayan bir olaydır. Gerçek zamanlı acil durum müdahaleleri, benzetilmiş olaylar ve yol çalışmaları ile, doğru potansiyeline göre çok oyunculu kamyon taşımacılığını deneyimleyebilirsiniz.


 

Gerçek Operasyonlar V7


Bir sonraki operasyonumuz Temmuz ayının sonunda geliyor, bu yüzden direksiyon başında kalmadan ve harekete geçme ve aksiyon dolu bir etkinliğimizi deneyimlemeye çok fazla zaman kalmadı.

Herkes bize katılmaya 28 Temmuz 2019 tarihinde, 19:00'dan 23:00'a kadar davet edildi (Türkiye saati). Etkinlik için alternatif zaman dilimleri aşağıdaki linkte bulunabilir.

Alternatif Zaman Dilimleri (Türkiye için zaman dilimi yukarıda zaten tam olarak verildi.)

Gerçek Operasyonlar gelecek operasyonumuzdaki 'eyaletlere' seyahat edecek - kesinlikle Amerikan Kamyon Simülatörü hayranlarımızın kaçırmak istemediği bir etkinlik!
Operasyonlarda tanıklık edecek çok sayıda yeni araç olacak ve deneyimini kitlesel olarak geliştirmek için dahil edilecek bir sürpriz de eklenecek. Bu etkinlik tamamen benzersiz olacak ve bu, TruckersMP'de daha önce hiç yapılmayan bir şey içeriyor!


 

Etkinlik Alanı


Dokuz şehrin ve 1500 milden fazla yolun bulunduğu *Gerçek Operasyonlar Etkinlik Alanı* ile tercihinize uygun olarak bir buluşmayı serbestçe seçebilirsiniz. Önceden planlanmış operasyonları keşfetmek ve deneyimlemek için aşağıda gösterilen bölgede dolaşmaya davetlisiniz. Belirlediğiniz rota veya hedef yok, nereye gideceğiniz size kalmış!

UG5ydmX.png
Yaklaşan etkinliğimizden heyecan duyuyorsanız, forumda bize bildirin!
Sunucu: Real Ops V7
Geçici Resmi Etkinlik Kuralları: Tıklayın!
-TruckersMP Takımı

Gönderiyi ana sayfada görüntüle

Orijinal, İngilizce gönderiyi görüntüle: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/86609-real-operations-28-july-2019/

 

  • Thanks 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...