Jump to content
  • 0

hesabımı silemiyorum

Guest

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

küçük bir matematik sorusu yer alıyor ve cevabı doğru olması doğrultusunda hesabınız silinecektir.

fakat değineceğim bir husus var,

eğer hesabınızı yasaklandınız diye silmek istiyorsanız,size bir üzücü bir haberim var,silinen hesapta aktif bir yasak var ise eğer tekrardan yeni hesap açarsanız aktif olan yasaklarınız hiçbir değişiklik göstermeden yasağınızın bitiş süresine kadar sizi TruckersMP sunucularından alıkoyacaktır.

Hesabınızı silerken okunması gerek maddelerden 1 tanesinde belirtiyor.

If you create a new account your bans will be reinstated//Eğer yeni bir hesap oluşturursanız banlarınız yeniden etkinleştirilir.

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra geçen 3 gün içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşımak durumundayım. Görünüşe göre hesabınızı silmek konusunda hala sorun yaşıyorsunuz. 

Support sistemimizden yararlanarak bir ticket / yardım bileti oluşturmanız halinde bilgisayarınıza bağlanarak sorunu çözmeye çalışacağım. https://truckersmp.com/support

Anlayışınız için teşekkürler. 

Saygılarımla,

Phonyang

TruckersMP Support 

//kilitlendi ve inaktif konular bölümüne taşındı

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.