Jump to content
  • 0

Hesabımı Aktif Edemiyorum

ayazbey1995

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Üye olurken kullandığınız e-posta adresinize doğrulama mesajı geliyor. Bu mesajın içerisindeki bağlantıya tıkladığınızda hesabınız aktifleşiyor. Bu postayı bulamıyorsanız gereksiz, spam kutusuna bakmayı deneyin. Ayrıca bazı zamanlarda sistemde oluşan hatalardan dolayı doğrulama postası gönderilmiyor. Eğer doğrulama postası size hiç ulaşmadıysa yapacak bir şey bulunmuyor. Bu posta sadece bir kez gönderildiğinden dolayı daha sonra gönderilemiyor.

Endişelenmenize gerek yok, bu şekilde de oyununuza devam edebilirsiniz. Bu sorunu bir çok kişi yaşıyor, yalnız değilsiniz.

İyi eğlenceler : )

• Like 1

• 0

Merhaba,

Euro Truck Simulator 2 Discusion bölümüne İngilizce yazılmalıdır ve ETS2 hakkında ki konuları içermelidir.

Sizin bir yardım isteğiniz olduğundan, bu konuyu Türkçe Yardim Destek bölümüne taşıyorum.

//Moved to Yardim/Destek

1. Lütfen hesabınıza giriş yapın.
  2. Ardından bu linke tıklayın  https://truckersmp.com/profile/settings
  3. Account Settings’e gelin ve “Account Activation” bölümünü bulun.
  4. Buradan tekrar bir aktivasyon isteği e’mailinize gidecektir, lütfen spam ve junk klasörlerine bakınız.

Ayrıca, yukarıda söylendiği gibi, hesabınızın aktif olup olmaması oyun içinde oynamanızı engellemeyecektir.

Saygılarımla,

XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

• Like 1

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba ,

En son yorumdan sonra geçen 3 gün içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz var ise destek sistemimizden bir bilet gönderebilirsiniz. https://truckersmp.com/support

Saygılarımla,

Phonyang

TruckersMP Trial Support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.