Jump to content
  • 0

ban za...no wlasnie za co ?


Question

witam otoz wczoraj gralem w ets2mp . dzis chce wejsc a podczas logowania pisze ze mam bana . nie pisze ani powod ani dlugosc bana . jest tylko zapisany link do youtube tyle ze jest tylko 3/4 tego linku i nawet nie wiem za co dostalem tego bana i na ile . co to ma byc ja sie pytam ?? podajcie mi calkowity link i powod i dlugosc bana . bo zeby zbanowac to odrazu ale powpisywac za co i na ile to juz nie ....

Link to post
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

przepraszam cie bardzo ban zostal wyjasniona dany przez pomylke za wyprzedzanie w porcie kiedy mnie tam nie bylo ( admin najprawdopodobniej pomylil iD) wiec jak nie wiesz nic na temat to sie nie udzielaj prosze. Od tamtej pory nagrywam i streamuje każdy przejazd w grze zeby nie bylo zadnych watpliwosci przy ewentualnej pomylce.

Link to post
Share on other sites
  • 0

jedna jaskółka wiosny nie czyni... a pomyłka możne się zdążyć każdemu wiec nie życzę ci tego zęby ci ktoś nie nasrał w papierach przypadkiem :) pozdrawiam i kończę ten temat bo dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie róbmy offtopu koleś porostu jeździ jak szaleniec i słusznie dostał bana. 

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...