Jump to content
  • 0
TR\Melih

Oyun hatası

Question

Lütfen ayrdım edermisiniz oyuna giriyorum biraz oynuyorum sonra oyun masaüstüne giriyor ve oyuna tekrear girip bekleme menüsünde bekliyorsun oyun sırasındada arkadaki araçlar seni durmuş olarak görüyor ve sana çarpabiliyorlar oyunu sildim tekrardan yükledim işe yaramadı oyunu flash belleğime kurdum oynadım yine işe yaramadı aynı şey single playerda da oluyor ne yapmam gerek reis

• Like 1

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

@Serdar-samsun55 bu sorun bende dahil olmak üzere birçok kişide var ve SCS bu sorunu çözmemişken TMP suçlar gibi cevap veriyorsun, sende biliyorsun ki bu oyunun yapımcısı SCS onlar bir çözüm bulana kadar TMP'nin yapabileceği bir şey yok, eğer ki zaten sorunun çözümünü bulurlarsa bizimle paylaşıyorlar. :)

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

• 0

Merhaba,

Uzun süredir konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi bir mesaj gelmediğinden dolayı , konuyu Çözülemeyen Konulara taşıyorum.

İlerleyen süreçte yardıma ihtiyaç duyarsanız: https://truckersmp.com/support giriş yapıp bilet gönderebilir yada bana veya takım arkadaşlarıma mesaj gönderebilirsiniz.

İyi Günler Dilerim! ^_^

//Kilitlendi ve Çözülemeyen Konulara Taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.