Jump to content

Zima - czy bedzie w tym roku?


izaklive

Recommended Posts

No i wyszedł wedle życzenia większości z was. Nie pobrałem i nie mam zamiaru pobierać winter moda. Według mnie sam mod, który wnosi ośnieżone drogi jest okej i bardzo urozmaica widoki. Co do fizyki osobiście mam pewne zastrzeżenia.

Bardzo fajnym elementem jest wprowadzenie tzw. szklanki na drogach, ale nie uważacie, że trochę z tym przesadzono? Mod wprowadza warunki pogodowe, które rzeczywiście występują na drogach, ale moim zdaniem tutaj z tym przesadzono.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, JJay said:

No i wyszedł wedle życzenia większości z was. Nie pobrałem i nie mam zamiaru pobierać winter moda. Według mnie sam mod, który wnosi ośnieżone drogi jest okej i bardzo urozmaica widoki. Co do fizyki osobiście mam pewne zastrzeżenia.

Bardzo fajnym elementem jest wprowadzenie tzw. szklanki na drogach, ale nie uważacie, że trochę z tym przesadzono? Mod wprowadza warunki pogodowe, które rzeczywiście występują na drogach, ale moim zdaniem tutaj z tym przesadzono.

Zawsze możesz pobrać tylko winter mod, bez zimowej fizyki, która mimo wszystko dobrze oddaje efekt oblodzonych i ośnieżonych dróg. Inna sprawa, że w ETS nie ma symulacji systemów ABS/ASR/TCS itd. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witaj @killy,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.