Jump to content
  • 0

Wywala gre do pulpitu...


MarcinEL.

Question



00:10:49.143 : <ERROR> [fs] Failed to open file "/def/vehicle/truck/man.tgx/paint_job/paintjob_raven_custom_a.dlc_raven.sii" in the read_only mode
00:10:49.143 : <ERROR> load_unit() - Failed to open file (/def/vehicle/truck/man.tgx/paint_job/paintjob_raven_custom_a.dlc_raven.sii)
00:10:49.143 : <ERROR> Missing accessory (/def/vehicle/truck/man.tgx/paint_job/paintjob_raven_custom_a.dlc_raven.sii) replaced by (/def/vehicle/truck/man.tgx/paint_job/color1.sii).
00:10:49.144 : <ERROR> [fs] Failed to open file "/def/vehicle/f_wheel/1.dlc_raven.sii" in the read_only mode
00:10:49.144 : <ERROR> load_unit() - Failed to open file (/def/vehicle/f_wheel/1.dlc_raven.sii)
00:10:49.144 : <ERROR> Missing accessory (/def/vehicle/f_wheel/1.dlc_raven.sii) replaced by (/def/vehicle/f_wheel/steel.sii).
00:10:49.144 : <ERROR> [fs] Failed to open file "/def/vehicle/r_wheel/1.dlc_raven.sii" in the read_only mode
00:10:49.144 : <ERROR> load_unit() - Failed to open file (/def/vehicle/r_wheel/1.dlc_raven.sii)
00:10:49.144 : <ERROR> Missing accessory (/def/vehicle/r_wheel/1.dlc_raven.sii) replaced by (/def/vehicle/r_wheel/steel.sii).
00:10:57.709 : <ERROR> Missing accessory (/def/vehicle/truck/man.tgx/paint_job/paintjob_raven_custom_a.dlc_raven.sii) replaced by (/def/vehicle/truck/man.tgx/paint_job/color1.sii).
00:10:57.709 : <ERROR> Missing accessory (/def/vehicle/f_wheel/1.dlc_raven.sii) replaced by (/def/vehicle/f_wheel/steel.sii).
00:10:57.709 : <ERROR> Missing accessory (/def/vehicle/r_wheel/1.dlc_raven.sii) replaced by (/def/vehicle/r_wheel/steel.sii).


Elosz wszystkim, mam taki problem, że gdy tylko wjeżdżam do miasta to wywala mi jakiś błąd z DLC (?) Którego nie posiadam nawet.... Nowy profil nie pomógł, kompa mam dobrego ( core i5, gtx560 itd ) I co mam w tej sytuacji zrobić?

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nowy profil nie pomógł. Ale czy tworzysz go od nowa, bez kopiowania zapisów ze starego profilu?

Aaaaaa jeśli nie kopiujesz zapisów gry to prawdopodobnie wiem w czym jest problem i to jest grubsza sprawa, o której lepiej żeby nikt się nie dowiedział.

 

Powiedz czy błąd wywala we wszystkich miastach, w jakimś konkretnie czy tylko czasami?

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No jak na razie do którego miasta bym nie wjechał to wywala, grę oczywiście mam kupioną z DLC GOING EAST, profil tworzę kompletnie nowy, bez żadnych kopii, aa ta "grubsza sprawa" to o co chodzi?

 

O tej grubszej sprawie nie powiem.

Co do twojego błędu wiedziałbym gdyby wywalało Cię sporadycznie w jakimś mieście.

A w takim wypadku nie wiem jak Ci pomóc, może za mało ramu? Podaj specyfikacje komputera.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hmm, sam rozwiązałem problem - Usunąłem cały folder etsa w moich dokumentach i stworzyłem kompletnie nowy profil, myślę, że po prostu to była wina modów które były w przeszłości instalowane i gryzły się z multiplayerem, nie rozumiem po co w takim razie piszesz, że wiesz o co chodzi ale nie powiesz bo tajemnica...  <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hmm, sam rozwiązałem problem - Usunąłem cały folder etsa w moich dokumentach i stworzyłem kompletnie nowy profil, myślę, że po prostu to była wina modów które były w przeszłości instalowane i gryzły się z multiplayerem, nie rozumiem po co w takim razie piszesz, że wiesz o co chodzi ale nie powiesz bo tajemnica...  <_<

 

Powiedzmy, że wiem (i pare osob, które się na to natknęło) jak utrudnić grę innym.

Przy zorganizowanej grupie można byłoby sprawić niezłe zamieszanie na serwerze a tego nie chce bo po co?!

 

Problem rozwiązałeś więc zakończmy ten temat. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.