Jump to content
  • 0

Başvurular ne kadar sürede kabul edilir?

Guest

Question

Merhabalar adminlik başvurusu deneyim dedim.Önceki hesabımda  oyun tagıma Truckersmp yazdığım için sınırsız ban yedim aslında oyunu 1.5 yıldır oyunuyorum neyse konuya geçelim eğer bir yetkili varsa ne kadar sürede incelenir hakkında bilgisi olan varmı mesela ben başvuru onayladım ne kadar sürede bakarlar bir yetkili yardım ederse sevinirim.Saygılar

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba, 

Bu konular net bir şekilde açıklanmaz süre açısından, ancak kesin bi cevap gelir. Bende tahminen 1 ay felan beklediğimde cevap gelmişti Alımlar bitmeden önce hepsini Yanıtlıyorlar. 

Sabretmelisin.  İyi Günler  :) İyi Forumlar !!

• 0

Merhaba

Tagından dolayı sınırsız ban yediğini söylemişsin tagını düzelterek banını açtırabilirsin. diğer soruna gelince net bir süre söylemek çok zor ama benim başvuruma 15 gün belkide daha fazla bir sürede bakılmıştı. Beklemelisin sonunda illaki senin başvurunda bakılır.

İyi Günler

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0

Merhaba Sevgili, @TR*BURKİŞ*

TruckersMP Hizmetimiz ile alakadar sormuş olduğunuz bu sorunuz yukarıdaki kullanıcılar tarafınca yeterince cevaplandımı? ve/veya cevaplanmadıysa lütfen bu konu hakkında bizi bilgilendirirmiziniz, bunun için 3 gün cevap verme süreniz vardır bu konu 3 gün içerisinde Aktifsizlik gerekçesiyle (İnaktif) konular bölümüne taşınacaktır

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0
34 minutes ago, [WTLVTC] ismail [TR] said:

Merhaba Sevgili, @TR*BURKİŞ*

TruckersMP Hizmetimiz ile alakadar sormuş olduğunuz bu sorunuz yukarıdaki kullanıcılar tarafınca yeterince cevaplandımı? ve/veya cevaplanmadıysa lütfen bu konu hakkında bizi bilgilendirirmiziniz, bunun için 3 gün cevap verme süreniz vardır bu konu 3 gün içerisinde Aktifsizlik gerekçesiyle (İnaktif) konular bölümüne taşınacaktır

Sorun çözüldü 1 haftada okundu konuyu taşıyabilirsiniz :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.