Jump to content

Problem z uruchomieniem TruckersMP


FeLaS <3

Recommended Posts

Witaj @FeLaS <3,

 

Czy robiłeś już reinstall launchera TruckersMP? Jeżeli tak, to czy usuwałeś przy tym wszystkie pliki związane z TruckersMP z dokumentów i program files? Jeżeli jednak jeszcze nie robiłeś reinstallacji launchera, to wykonaj ją. Pamiętaj o tym, aby usunąć wszystkie foldery związane z TruckersMP z dokumentów i program files.

Link to comment
Share on other sites

Zanim usunąłeś katalog z dokumentów - patrzyłeś czy nie utworzył się tam plik crash? Może coś w nim jest, co naprowadziłoby nas na rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

Jak masz Win10 to kliknij prawym przyciskiem myszki na ikonkę Windowsa, tą jak otwierasz menu start, wejdź w zarządzanie komputerem i potem w podgląd zdarzeń.
Może tam będzie jakaś informacja, np dlaczego gra się zamyka albo w ogóle nie chce odpalić.

Pytanie teraz, w której części może to być - szczerze mówiąc nie wiem. Powinno być teoretycznie w "błędach" lub w "krytycznych". Oby tam coś było...


Z drugiej strony dziwne, że działało i przestało. Na pewno wszystkie sterowniki, biblioteki, VC, Runtime, Visual, Net Framework masz aktualne?

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Szeszej said:

Jak masz Win10 to kliknij prawym przyciskiem myszki na ikonkę Windowsa, tą jak otwierasz menu start, wejdź w zarządzanie komputerem i potem w podgląd zdarzeń.
Może tam będzie jakaś informacja, np dlaczego gra się zamyka albo w ogóle nie chce odpalić.

Pytanie teraz, w której części może to być - szczerze mówiąc nie wiem. Powinno być teoretycznie w "błędach" lub w "krytycznych". Oby tam coś było...


Z drugiej strony dziwne, że działało i przestało. Na pewno wszystkie sterowniki, biblioteki, VC, Runtime, Visual, Net Framework masz aktualne?

Tak, do tego użyłem AIO-Runtimes, program instalujacy C++ i wgl. co do windowsa mam 7 Home premium ale to kopia... Nie jest to przyczyna ponieważ win 10 kopia na drugim kompie śmiga truckersmp... 

Przechwytywanie.PNG

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.