Jump to content

Edycja save'u a ukazujace sie elementy volvo


Recommended Posts

Witam 

jak w temacie  chcialem zapytc jak mam edytowac save i czy jest sens wrzucania silnikow volvo do innych truckow jesli pozniejpo jakiejkolwiek zmianie , np lakieru , orurowania , swiatel itd , wyskakuje mi atrapa od volvo FH16 np w DAFie , a na moim nowym actrossie mam napis ''750 ''  z boku i maly napis ''FH16 '' z przodu 

Tak jak mowie , bezposrednio po edycjijest ok , ale pozniej wychodzi szydlo z worka 

Czy np wrzucenie silnika od FH12 byloby lepszym pomyslem ? tam nie ma te srebrnej zmieniajacej sie atrapy jak w FH16 

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Good Fast & Ugly (PL),

 

Jeżeli chcesz zrobić, że np: posiadasz DAF XF 106, a zderzak masz z Volvo FH16 to masz tu poradnik, ale po Angielsku: 

 

Tutaj masz spis części do modyfikacji save (( czyli zamieniasz to co linijki to co wysłałem wyżej w odpowiednich miejscach )):

 

 

A tu Ci wysyłam poradnik w postaci filmu na temat edycji save:

 

 

 

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

nie ,nie chce , nie o to mi chodzilo 

MAM DAF105 , wrzucam silnik od volvo bo tylko silnik chce , nie jestem fahansiarzem ktory przyczepiasobie rurki od scanii do renault :)

I gdy pozniej chce np przemalowac swojego dafa to automatycznie  pokazuje mi sie na nim oslona silnika od volvo fh16 

a na moim mercedesie nowym actross napisy /oznaczenia od volvo , 

I to sie dzieje tylko w tych dwoch truckach 

Pozostalymi moge smigac bez problemow z silnikami od volvo 

KAZDYM OPROCZ DAF105  I MERCEDES NEW ACTROSS

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Jeśli chodzi o Mercedesa jest możliwość zaimplementowania silnika od Volvo. Jedną z możliwości jest subskrybcja danego moda, w tym przypadku będzie to ten: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=659248945&searchtext=750+HP.

Wchodząc w wcześniejszy link logujesz się na Steam i subskrybujesz modyfikację. Następnie wchodzisz do gry i w zakładce modyfikacje dodajesz go do modów, które chciałbyś używać podczas rozgrywki myślę, że wiesz co mam na myśli. Akceptujesz wybór swoich modyfikacji i odpalasz swój profil. Ten mod nie podmienia silnika automatycznie. Jeśli chcesz zostać posiadaczem Mercedesa Actrosa z silnikiem o mocy 750KM musisz udać się do odpowiedniego dilera ciężarówek, a następnie odszukać ciężarówkę, którą dodałeś poprzez modyfikację.

Jeśli jesteś już u dilera oraz "kupujesz online" ciężarówka z modyfikacji znajdować się będzie na ostatniej stronie. Nie przejmuj się rurami oraz innymi elementami, w końcu możesz je przecież usunąć lub dodać coś od siebie. Jeśli coś poszłoby nie tak i w tej zakupionej ciężarówce nie pokazałoby ci silnika, a w jego miejscu miałbyś pustą przestrzeń należy udać się w dział Silnik i wybrać silnik odpowiedni to twoich wymagań, w tym przypadku jest to 750. Swoją nową ciężarówkę modyfikujesz na taki sposób jaki cię zadowala, kupujesz są, siadasz za kierownicą i cieszysz się Mercedesem z 750KM. Natomiast jeśli chodzi o Dafa. Na internecie można odszukać wiele modyfikacji, które umieszczasz w folderze Mody. Reszta odbywa się tak samo jak w przypadku Mercedesa.

Jeśli powyższa porad pomogła ci w rozwiązaniu twojego problemu użyj "Vote this answer up". Jeśli oznaczysz tak pomocny dla ciebie wątek administrator bądź moderator zamknie temat ponieważ została oznaczona najlepsza odpowiedź. Funkcja ta znajduje się po lewej stronie każdej odpowiedzi do tematu. @Good Fast & Ugly (PL) daj nam znać czy twój problem został rozwiązany. Jeśli nie to będziemy dalej próbować.

 

Pozdrawiam

JJay

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.