Jump to content
  • 0

TruckersMP kendiliğinden siliniyor

Mustafa Kadir

Question

Arkadaşlar merhaba. TruckersMP açıp oyuna giriyorum. Oynuyorum sonra oyundan çıkmam gerekiyor (kick yiyorum internet yüzünden) tekrar girmek isteyince 'böyle bi dosya bulunamadı kısayolu silelim mi ?' hatası çıkıyor. Denetim masasına giriyorum launcher duruyor ama launcher açmaya çalışınca kısayolu silelim mi diyor. Kısaca kendiliğinden programı siliyor bilgisayar ve açmıyor. Tek çözüm launcher silmek ve tekrar kurmak ama bunu her girişimde yapamam. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi :(  Daha yeni fatal error hatasını çözmüşken bunun çıkması can sıkıcı :(  Masaüstü arka planı alıntı yanlış anlamayın :):) 

Edit : imla 

Edit : resim eklendi

Edit : imla

Adsız.png5b327a2d07151_Adsz.png.9aa629cbfa1451b680df8a09bd910afd.png

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,,

Kullanmış olduğunuz "Antivirüs" Programı, Bilgisayarınız'ın güvenliği açısından Otomatik olarak TruckersMP Launcher'ını siliyor olabilir. Bu durumda, muhtemel çözüm adımlarını izleyin:

• Kullanmış olduğunuz "Antivirüs" Programını devre dışı bırakın.
  • Denetim Masası > Programlar > Program Kaldır'dan TruckersMP Launcher'ını kaldırın.
  • VPN Programını aktif hale getirin.
  • VPN ile, TruckersMP'yi tekrar indirin. https://truckersmp.com/download
  • Bu işlemler sırasında, Antivirüs Programını tekrar aktif hale getirmeyin.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba Sevgili, @Mustafa Kadir :)  

Eğer, forum içerisinde, kendi ana diliniz ile bir konu oluşturacaksanız, lütfen forumun Türkçe bölümünü kullanmanız gerekmektedir

Lütfen Not Edinin: Forumun, Help bölümünde yanlızca İngilizce açılan konulara izin verilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederim

Bu yüzden bu Konu Türkçe bölümünün Yardım Destek Bölümüne Taşınmıştır

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/233-yardım-destek/

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0
10 minutes ago, [WTLVTC] ismail [TR] said:

Merhaba Sevgili, @Mustafa Kadir :)  

Eğer, forum içerisinde, kendi ana diliniz ile bir konu oluşturacaksanız, lütfen forumun Türkçe bölümünü kullanmanız gerekmektedir

Lütfen Not Edinin: Forumun, Help bölümünde yanlızca İngilizce açılan konulara izin verilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederim

Bu yüzden bu Konu Türkçe bölümünün Yardım Destek Bölümüne Taşınmıştır

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/233-yardım-destek/

Teşekkürler Türkçe konu açmayı bilmiyorum ingilizce yazmaya da üşendim :/ Düşün yaz kontrol et vs. Taşıdığınız için teşekkürler sonraki sefer dediğinizi dikkate alacağım. 

• 0
1 hour ago, AdaBey said:

Merhaba,,

Kullanmış olduğunuz "Antivirüs" Programı, Bilgisayarınız'ın güvenliği açısından Otomatik olarak TruckersMP Launcher'ını siliyor olabilir. Bu durumda, muhtemel çözüm adımlarını izleyin:

• Kullanmış olduğunuz "Antivirüs" Programını devre dışı bırakın.
  • Denetim Masası > Programlar > Program Kaldır'dan TruckersMP Launcher'ını kaldırın.
  • VPN Programını aktif hale getirin.
  • VPN ile, TruckersMP'yi tekrar indirin. https://truckersmp.com/download
  • Bu işlemler sırasında, Antivirüs Programını tekrar aktif hale getirmeyin.

Saygılarımla.

VPN ile indirmenin bana ne faydası olacağını merak ettim açabilir misiniz :) Dediğinizi yapınca antivirüs programım açık olsa dahi silmez değil mi ? Çünkü ne kadar kapatırsam kapatayım antivirüs programı pc başlayınca tekrardan açılacak. Denileni deneyip sonucu yazacağım teşekkürler :)

• 0
2 minutes ago, [G.Anatolia] ~ Leonardo ~ said:

Merhaba @Mustafa Kadir

İlk olarak truckersmp'i bilgisayarınızdan komple sılın . Tam silindiğinden emin olun.

https://truckersmp.com/download kısmından Indırın  [kurulumla alakali detaylı bılgı 

Sorun çözülecektir.

~İyi Oyunlar ~

Sağ olun yarın deneyip sonucu burada belirteceğim

• 0
52 minutes ago, Mustafa Kadir said:

VPN ile indirmenin bana ne faydası olacağını merak ettim açabilir misiniz

Merhaba Sevgili @Mustafa Kadir,

VPN, birçok farklı "Protokol" ve "Teknolojiyi" kullansa da temel olarak bilgisayarınızın Fiziksel olarak bulunduğu yerden karşıdaki ağa şifreli (kripto anlamında) bir tünel açar. Bu tünel içinden iletilen bilgi dışarıdan bakıldığında şifreli olduğu için dışarıdan görüntülenemez. Sizden VPN programı açarak ve Antivirüs Programını devre dışı bırakmanızı, bu esnada TruckersMP Launcher'ını tekrar istememenin sebebi budur. Kafanıza takılan başka bir şey var mı? Sormak istediğiniz bir soru olursa -Veya başka bir durum. Her zaman burada olacağım.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

• 0
8 hours ago, AdaBey said:

Merhaba Sevgili @Mustafa Kadir,

VPN, birçok farklı "Protokol" ve "Teknolojiyi" kullansa da temel olarak bilgisayarınızın Fiziksel olarak bulunduğu yerden karşıdaki ağa şifreli (kripto anlamında) bir tünel açar. Bu tünel içinden iletilen bilgi dışarıdan bakıldığında şifreli olduğu için dışarıdan görüntülenemez. Sizden VPN programı açarak ve Antivirüs Programını devre dışı bırakmanızı, bu esnada TruckersMP Launcher'ını tekrar istememenin sebebi budur. Kafanıza takılan başka bir şey var mı? Sormak istediğiniz bir soru olursa -Veya başka bir durum. Her zaman burada olacağım.

Saygılarımla.

Açıklamanız beni aydınlattı teşekkürler ve bi sorum daha olucak size. VPN yardımıyla oyunu indirip kurunca her girişte antivirüs programını kapatmam gerekecek mi ? Yani bi daha silinir mi kendiliğinden, yoksa her bilgisayarı açınca antivirüsü devre dışı mı bırakmam lazım ? Yardımınız için teşekkürler sayenizde 2 problem çözmüş oldum :)

• 0
6 minutes ago, Mustafa Kadir said:

Açıklamanız beni aydınlattı teşekkürler ve bi sorum daha olucak size. VPN yardımıyla oyunu indirip kurunca her girişte antivirüs programını kapatmam gerekecek mi ? Yani bi daha silinir mi kendiliğinden, yoksa her bilgisayarı açınca antivirüsü devre dışı mı bırakmam lazım ? Yardımınız için teşekkürler sayenizde 2 problem çözmüş oldum :)

Merhaba, 

Antivirüs Programını devre dışı bırakarak VPN ile TruckersMP’yi bir defa kurduktan sonra, büyük bir ihtimalle TruckersMP Launcher’ı tekrar silinmeyecektir. Yine de, çözümü deneyerek bildirmeyi unutmayın. Sormak istediğiniz başka bir şey varsa, bilgim dahilinde olduğu sürece yanıtlarım. Umarım çözüme kavuşursunuz.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

• 0
56 minutes ago, AdaBey said:

Merhaba, 

Antivirüs Programını devre dışı bırakarak VPN ile TruckersMP’yi bir defa kurduktan sonra, büyük bir ihtimalle TruckersMP Launcher’ı tekrar silinmeyecektir. Yine de, çözümü deneyerek bildirmeyi unutmayın. Sormak istediğiniz başka bir şey varsa, bilgim dahilinde olduğu sürece yanıtlarım. Umarım çözüme kavuşursunuz.

Saygılarımla.

Teşekkürler açıklamanız için akşam sonucu sizlerle paylaşacağım :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.