Jump to content
  • 0

Yardım

RE1S.

Question

Recommended Posts

• 0
10 hours ago, okan3458 said:

tamam modemin ustunde bi seymi yazicaka

ya bu oyunun dc si varsa geliyim yardimci olun

https://truckersmp.com/profile/settings 'den sayfanın aşağısına gelin Add Discord basın hesabınız eşleştikten sonra connect basarak katılabilirsiniz :)

Modem arayüzü Kullandınız modemin arayüz İP 'sinden girebilirsiniz genelikle 192.168.2.1 oluyor bir deneyin olmazsa

• 0
10 minutes ago, okan3458 said:

buraya girince napiyoruz aga kullanici id sifremi

İlk önce erişimi onaylamanız gerekmekte, fakat hiçbir türlü bilgilerinize kişisel bilgilerinize erişmicektir, ardından connect dedikten sonra otomatik discord bağlanır.

--
Eğer Modem arayüzünü diyorsanız bunu kendiniz modemin markasına göre değişiyor veya kendiniz kullanıcı adı  , şifreyi kendisi veya siz ayarlıyorsunuz.

• 0
Just now, okan3458 said:

eyw tamam ben modum baglantisinda ne yapcam

igmp diye bi sey var onumu kapatiyim varsa

bu konuda bilgim yok fakat Modem arayüzüne gitmek istiyorsanız ilk önce DNS öğrenin o dns url bölümüne girerek modem arayüzüne ulaşabilirsiniz.

• 0
On 05.06.2018 at 2:32 AM, DesertEagle26 said:

ETS2'de D-smart için genel bir sorun. VPN kullanarak bu sorunu geçici olarak düzeltebilirsin. Kalıcı çözüm ise D-smarttan ayrılmak.

Internet daha gelmemiş veya modem tam açılmamış olabilir, bu yüzden erişim yok yazar.

D-smart'ın en köklü abonelerindenim. Böyle bir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Vpn kullanınca 'ping' aşırı derecede yükseliyor.

Vpn kullanmak kesinlikle çözüm değildir.

15 hours ago, okan3458 said:

eyw tamam ben modum baglantisinda ne yapcam

igmp diye bi sey var onumu kapatiyim varsa

Ekran görüntüleriyle sorununu desteklersen daha hızlı çözüm sunabiliriz.

• 0
8 minutes ago, ENESREIS said:

D-smart'ın en köklü abonelerindenim. Böyle bir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Vpn kullanınca 'ping' aşırı derecede yükseliyor.

Vpn kullanmak kesinlikle çözüm değildir.

Ekran görüntüleriyle sorununu desteklersen daha hızlı çözüm sunabiliriz.

Ben 3 yıldır bu toplulukta bulunuyorum ve ayrıca destek ekibinde de görev aldım. Yukarıda yazdığım, forumda söylediklerim tecrübeyle sabittir. D-smart ile sorun yaşamayan sadece siz değilsiniz, birkaç kişi daha tanıyorum. 

VPN olayına gelince dediğiniz doğru ping yapar fakat bazı kullanıcılar eu2de hiç oynayamamaktansa 150-200 ping ile oynamayı tercih edebiliyorlar. Bunu geçici bir çözüm olarak önerdim.

3 yıl boyunca ne zaman böyle bir sorunun konusu açılsa altından D-Smart çıkıyor. Bu kadarı tesadüf olamaz değil mi?

TIRCI

• 0

deresteagle ben vpn kullaninca oyun gitmiyor tamamda bedava degil 2.cisi igmp deninen sey acikmis kapadim yine ayni sorun

8 minutes ago, DesertEagle26 said:

Ben 3 yıldır bu toplulukta bulunuyorum ve ayrıca destek ekibinde de görev aldım. Yukarıda yazdığım, forumda söylediklerim tecrübeyle sabittir. D-smart ile sorun yaşamayan sadece siz değilsiniz, birkaç kişi daha tanıyorum. 

VPN olayına gelince dediğiniz doğru ping yapar fakat bazı kullanıcılar eu2de hiç oynayamamaktansa 150-200 ping ile oynamayı tercih edebiliyorlar. Bunu geçici bir çözüm olarak önerdim.

3 yıl boyunca ne zaman böyle bir sorunun konusu açılsa altından D-Smart çıkıyor. Bu kadarı tesadüf olamaz değil mi?

BENDE D SMARTDAN AYRİLCAM BENİM TANİDİGİM KİSİYEDE BOYLE OLDU SOZLESMEM BİTSİN TTNETE DONUCEM

deresteagle ben vpn kullaninca oyun gitmiyor tamamda bedava degil 2.cisi igmp deninen sey acikmis kapadim yine ayni sorun

• 0
2 minutes ago, DesertEagle26 said:

Tecrübenize saygı duyuyorum.

Vpn ile oynamaktansa eu3 server'ına girmeyi tercih ederim. Oyuncuya kalmış bir şey.

D-smart'ın kendi altyapısı olmadığı için türk telekom'un altyapısından hizmet veriyor.

Türk Telekom da kendi müşterileriyle aynı değerleri D-smart kullanıcılarına rekabet için vermiyor.

Altyapıda veya D-smart ile ilgili değil diye Düşünüyorum. Bu sadece benim fikrim.

Türkiye şartlarında sorunsuz internet yalnızca 

http://uzaynet.com.tr/

http://tr.tooway.com/ 

uydu üzerinden çanak antenle bağlantı kurularak sağlanır.

Uydunet internet bunlarla ilgili değildir.

Fiyatlar dudak uçuklatıyor fakat bunlarda hizmet aldığınız sürece müşteri hizmetlerinize işiniz düşmüyor.

En önemlisi Türk Telekom uğraşmaktan kurtuluyorsunuz.

• Upvote 1

• 0
7 minutes ago, okan3458 said:

BENDE D SMARTDAN AYRİLCAM BENİM TANİDİGİM KİSİYEDE BOYLE OLDU SOZLESMEM BİTSİN TTNETE DONUCEM

Bilmediğin özellikleri açıp kapama. İlk haline getir.

Şu an 16 mbps download(indirme) hızı + 75 Gb Akn (02.00-08.00 arası zaten dahil değil.) + D-Smart Tv Dizi - Film Paketi Hd + Şu an Tv paketi 12 aylık tahhütüm için 9 ay Full paket olan Mega pakete ücretsiz olarak yükseltildi/hediye edildi. 150 Mbps'lik modem verdiler. Fiyat 67 TL.

Şu an oyun içinde(ets2) 65 ping

• 0
9 minutes ago, okan3458 said:

Ücretli vpn'lerin deneme sürümlerini öneririm, daha kaliteli olur. Bu sorun varken Eu2ye girmeyin ban yersiniz. bu süreç boyunca yukarıdaki arkadaşın dediği gibi diğer sunuculara girebilirsiniz veya cep telefonunuzun internetini paylastirarak oynayabilirsiniz. arkaplan uygulamalarını kısıtlarsanız ETS2MP 1-2 saat boyunca en fazla 30-40 mb tüketir

TIRCI

• 0

@okan3458 

birde bu wpn programını deneyebilirsin   https://tur.windscribe.com/  Bu linkten vpn programını indir Kayıt ol. Sadece truckersmp yi açarken etkinleştir.   Daha sonra oyuna girmeden önce VPN programını kapat. Eğer ki sorunun devam ederse wpn programı ile oynamaya devam edebilirsin ancak ping oranın biraz fazla olabilir.Birde eğer dns kullanıyorsan dns yi kapatıp deneyebilirsin. 

• Like 1

Görüntüler?  q = tbn :?  ANd9GcS8GJihtxyjAJ5zGbtSjBL   $ιɢɴed вy мeĸα ĸнαzιх

• 0

Merhaba Sevgili, @okan3458;

Yukarıda sizlere sunulan cevaplar, sizin yaşamış olduğunuz bu problemi çözmeye yardımcı oldumu? Lütfen sorununuzun çözülüp/çözülmediğinizi bize bildirin :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0
On 6/6/2018 at 6:46 PM, ENESREIS said:

Tecrübenize saygı duyuyorum.

Vpn ile oynamaktansa eu3 server'ına girmeyi tercih ederim. Oyuncuya kalmış bir şey.

D-smart'ın kendi altyapısı olmadığı için türk telekom'un altyapısından hizmet veriyor.

Türk Telekom da kendi müşterileriyle aynı değerleri D-smart kullanıcılarına rekabet için vermiyor.

Altyapıda veya D-smart ile ilgili değil diye Düşünüyorum. Bu sadece benim fikrim.

Türkiye şartlarında sorunsuz internet yalnızca 

http://uzaynet.com.tr/

http://tr.tooway.com/ 

uydu üzerinden çanak antenle bağlantı kurularak sağlanır.

Uydunet internet bunlarla ilgili değildir.

Fiyatlar dudak uçuklatıyor fakat bunlarda hizmet aldığınız sürece müşteri hizmetlerinize işiniz düşmüyor.

En önemlisi Türk Telekom uğraşmaktan kurtuluyorsunuz.

Merhaba @ENESREIS , Söylediklerinde birazcık tezatlık seziyorum dostum. Türkiye'deki hemen hemen bütün internet sağlayıcıları Türk Telekomun altyapısını kullanabilir ama hepsinin santral portu farklıdır. Türk Telekom onlara kötü sinyal gönderiyor diye birşey yok. İkincisi Çanaktan alacağın internetin herhangi bir yağmur, kar ve fırtına gibi durumlarda sağlıklı olabileceğini kim garanti edebilir. Ülkemizde yeni yaygınlaşan fiber internet alt yapısını kullanmanızı öneririm.

İyi forumlar.

• 0

Dsmart kullanıcılarının genellikle yaşadığı bir sorun.İnternet hızıyla ve ya sistem kaynaklı bir sorun değil. 2 mbs download hızıyla hiç sorunsuz ets oynayan arkadaşım var. Sizin yapacağınızı tek şey internet sağlayıcısını değiştirmek gibi gözüküyor. Ve ya modemi . Bu konu hakkında forum içerisinde birçok yardım isteyen arkadaş gördüm hiçbiri bu sorunu tam olarak çözemedi. Umarım siz en yakın zaman da çözersiniz. 

• 0
On 12.06.2018 at 11:38 AM, Aykut / 29] said:

Merhaba @ENESREIS , Söylediklerinde birazcık tezatlık seziyorum dostum. Türkiye'deki hemen hemen bütün internet sağlayıcıları Türk Telekomun altyapısını kullanabilir ama hepsinin santral portu farklıdır. Türk Telekom onlara kötü sinyal gönderiyor diye birşey yok. İkincisi Çanaktan alacağın internetin herhangi bir yağmur, kar ve fırtına gibi durumlarda sağlıklı olabileceğini kim garanti edebilir. Ülkemizde yeni yaygınlaşan fiber internet alt yapısını kullanmanızı öneririm.

İyi forumlar.

Türk Telekomun altyapıda bunu yaptığı herkesin bildiği bir gerçek.

Uydudan interneti diyorsanız Garantisini veriyorlar ve hani şu tv yayın araçları var ya onlardada kullanılan bir hizmet.

Yakın arkadaşım Bilindik bir kanalın tv canlı yayın aracında çalışıyordu ve böyle bir internet kullandıklarını söylemişti fakat size attğım servis sağlayıcısın kullandıklarını söylemedi.

• 0

Merhaba @RE1S. ,

Problemin çözülüp/çözülmediğini bize bildirmediğiniz ve bu konu aktif olmadığı için taşıyorum. Eğer bu konu hakkındaki sorununuz halen devam ediyor ise, Support (Ticket Sistemimize) bir ticket gönderebilirsiniz.

Ticket göndermek için : https://support.truckersmp.com/

Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız :  

//Kilitlenerek Çözülemeyen konular bölümüne taşındı

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.