Jump to content
  • 0

Ets2 direksiyon ayarı

Babannen

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Öncelikle Selamün Aleyküm :)

Direksiyon markalarına göre değişiklik gösterebilir diye, hangi direksiyon markasından bahsediyorsunuz? Çünkü, bir sürü direksiyon markası var :P 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Aşağıdaki Resimli rehber anlatımının, size yardımcı olacağını düşünüyorum, bundan başka iyi bir kaynak bulamadım

http://www.forumsimulator.com/konu-Resimli-Anlatim-Ets-2-Snopy-Direksiyon-Ayari.html 

Ve ayriyetten, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator 900° dönüyor diye biliyorum, bunla birlikte, Snoppy V5H ise 180° derece :) ama, birnevi sizin iyi oynamanızı sağlayacaktır yukarıdaki resim, tahminimce :P 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba,

Snopy V5H marka tescilli direksiyon seti, oyun gerçekçiliği bakımından istenilen tam tur açısını -900°. Vermemekte. Snopy V5H modeli, 180° gibi bir açıya sahip olduğu için istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Ek olarak senin için bir rehber videosu bırakacağım;

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Arkadaslar benin bu direksiyon sağa çekiyor sağa çekmemesi için doğrusazlığı arttırıyorum direksiyon ortalaniyo ama bu sefer sola dondurdun mü belli bir mesafeden sonra algılıyo bunu nasıl düzeltebilirim

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.