Jump to content

Cik ilgi jus spelejat ETS2?


Nevzarov
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 9 months later...

Uzlabotvar vienmēr. Manuprāt,derētu izraibināt smago mašīnu kompānijas,neticas ka eiropā ir pieejami tikai tie kravas automašinu uzņēmēji kas ir spēlē.

Derētu Ets uztaisīt Globalos turnamentus.Viņiem vajadzētu atļaut visām tām valstīm kas ir ets 2 piedalīties tajā. Sākumā Valsts turnaments pēctam labākie no valsts iet uz globalo/eiropas turnamentu.. Turnaments varētu sastāvēt no sarežģītām parkošanām līdz sarežģītiem maršrutiem.

 

 

Starp citu.. Ets speleju ļoti ilgi.. uz steam gan ir 300h bet pirmstam bija krakotais kur bija 2k h :D Taka pieredze mazliet ir. Arī pirmo ets biju daudz spēlējis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Speleju kops 2015 gada, 1000+ stundas ets2 , nesen saku ats. Pietrukst laiki, kad vareja braukat 150, bet nu centijas pietuvinat realitatei, ka ari kluva mazak trako soferu. Pasa spele deretu ievest daudz jaunu kravu masinu, jo tie kas ir sobrid ir izbraukati un parbraukati. Truckers mp noteikti deretu ievest warning sistemu, piemeram biezi kad apdzen megina uzreiz ielist prieksa un spiest pa bremzem speciali, vienmer ierakstit nesanak un butu noderiga warning sistema, piemeram tiko trieciens pret speletaju 1/5 un ta lidz 5/5 - kad 5/5 ir savakti automatiski banu uz 30 dienam, ta klus daudz mazak bernu uz celiem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.