Jump to content
  • 0

iki tane bir aylık ban

Guest

Question

iki tane 1 aylık aktif ban varsa bir dahaki ban 3 ay oluyor bunu biliyorum.

iki tane 1 aylik ban varsa ve biri pasif biri aktifse bir dahaki ban 3 ay mi olur 1 ay mi ?

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Translation Manager

kurallar gereği son 1 yıl içinde kaç tane banınız olduğuna bakılmaksızın ban geçmişinizde bulunan 2 aynı süredeki ban bir üst süreye çevrilir. Yani 2 tane 1 aylık banınızın biri aktif olmasa bile banınız 3 aya çevrilir. Ancak bunun için en az 2 tane aynı sürede geçmiş banınız olması gerekiyor. 

76561198324253072.pngstatus.png

• 0

Peki ben lorenanin bir kullaniciyi banladigini gordum 4. bani oldugunu ve 1 ay olmasi gerektigini sandim.

Bu bandan once de bir ay ban vardi. 

Bir de bana gozukmeyen bir ay surelik bani vardi.

Ancak ben lorenaya duzeltmesi gerektigini yanlis oldugunu soyledim ama sonradan kullanici fotograf atti iki adet bir aylik yasagi varmis

https://truckersmp.com/user/92177

Bu yanlis duzeltilirse sevinirim aslinda

• 0

@S3H3R burda 2.defa atılan 1 aylık banın sebebi ilk banın sarı renk olması ve o ban göz önüne alınmaksızın birdahaki ban süresi hesaplanır

daha fazla bilgi için bu rehberlere bakabilirsiniz:

• 0
1 hour ago, CrackPrewier said:

@S3H3R burda 2.defa atılan 1 aylık banın sebebi ilk banın sarı renk olması ve o ban göze önüne alınmaksızın birdahaki ban süresi hesaplanır

daha fazla bilgi için bu rehbelere bakabilirsiniz:

O zaman @LadyAndromeda bana yanlis bilgi veriyor. :D kafam karisti

• 0

@S3H3R 

bence ilk 1.ay attığı banda adminin hatası var tahminimce çünkü ilk banın sarıya döndüğü zaman 1 şubat 2018 ve diğer ilk atılan 1ay ban ise 8 şubat yani  3.ban üzerinden  adminin isteği  ve yaptığı hatadan ceza hesaplanması gerektiği diye biliyorum.

• 0

Merhaba @S3H3R;

Son 1 yıl içerisinde alınan ilk 3 ceza yapılan ihlale göre verilmektedir.

Bu süreç içerisindeki 4. ceza da 1 ay, 5. ceza da 3 ay ve 6. cezada da sınırsız olarak sunuculardan uzaklaştırılmaktadır. 
İlginiz için teşekkürler ! 

• 0

Kilitlenebilir tesekkurler.

4 hours ago, LIGHTOFGOD said:

Merhaba @S3H3R;

Son 1 yıl içerisinde alınan ilk 3 ceza yapılan ihlale göre verilmektedir.

Bu süreç içerisindeki 4. ceza da 1 ay, 5. ceza da 3 ay ve 6. cezada da sınırsız olarak sunuculardan uzaklaştırılmaktadır. 
İlginiz için teşekkürler ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.