Jump to content

1'DEN FAZLA TRUCKERSMP HESABI

Guest

Recommended Posts

Merhaba Değerli Arkadaşlar TruckersMP Kurallarında 1 Den Fazla Hesap Kullanmak Yasak Yazıyor Ben Bir Kişiyi Report Ettim Ve Admin Reddetti Kanıtım Olmasına Rağmen İsme Gerek Yok

TruckersMP'de istediğiniz kadar hesabınız olabilir, burada sorun yok. Fakat bir hesap yasaklanmışsa diğer hesaplardan girildiğinde onlar da aynı şekilde yasaklanır.

Fakat dediğim gibi bahsi geçen hesapta "aktif" ceza bulunmuyorsa diğer hesaplara herhangi bir işlem yapılmaz.

TIRCI

TruckersMp Birden Fazla hesap buluna bilir. Çunku 1 steam hesabıyla üye olmuyorsunuz Steam hesabı sayisinca istediğiniz kadar aça  bilirsiniz benim mesela 4 hesabim vardi satim hepsini şuan tek hesap kulanıyorum.

Merhaba,

TruckersMP kural gereği oyun içinde cezadan şayet kaçar iseniz gerekli işlemlerin yapılacağı söz konusu.

§1.2 Ban Cezasından Kaçmak - Ban Evading

Geçici veya sınırsız ban cezası almanızı takiben farklı bir hesap açarak, yarattığınız diğer hesabı kullanmanız kurallar gereği yasaktır. Eğer bu durum kanıtlarla birlikte desteklenirse, oyun yöneticilerinin hesabınızı size uyarı vermeden platformdan yasaklama hakları mevcuttur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.