Jump to content
  • 0

OYUNDA SÜREKLİ OLARAK DİL DEĞİŞMESİ

Kadir2638

Question

24 answers to this question

Recommended Posts

• 0

O hata bazen bende de oluyor,bilgisayarı ani bir şekilde kapattığımda.Bu oyun dosyalarını eski haline getiriyor,config dosyası eski haline geliyor,oyun dili vs. değişiyor,bu yüzden olabilirmi? Bu arada Belgerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg ile yine aynı klasörde bulunan profiles klasörünün içinde bulunan config.cfg dosyalarını silin.Ardından oyuna girin ve ayarlamaları tekrar yapın.

• 0
2 minutes ago, Crashon said:

O hata bazen bende de oluyor,bilgisayarı ani bir şekilde kapattığımda.Bu oyun dosyalarını eski haline getiriyor,config dosyası eski haline geliyor,oyun dili vs. değişiyor,bu yüzden olabilirmi?

Bilgisayarı pek kapatmam genellikle uyku moduna alırım dediğin hatalarında hepsi mevcut ne confing kalmış ne başka bişey 

• 0

Peki uyku modunda iken gücünü kestiğiniz zaman oluyor mu? Ayrıca uyku moduna bende alıyordum,pek tavsiye etmiyorum uzun süreli bekleyecekse bilgisayarınızı kapatmanızı öneririm.Ek olarak üstteki cevabıma ekleme yaptım,onu uygulayabilirmisiniz? @? ? ? K ? ? ? ?

• 0
Just now, Crashon said:

Peki uyku modunda iken gücünü kestiğiniz zaman oluyor mu? Ayrıca uyku moduna bende alıyordum,pek tavsiye etmiyorum uzun süreli bekleyecekse bilgisayarınızı kapatmanızı öneririm.Ek olarak üstteki cevabıma ekleme yaptım,onu uygulayabilirmisiniz? @? ? ? K ? ? ? ?

jyQAy9.png

dediklerini yaptım ancak bu seferde oyun yüklü olasına rağmen bu hatayı veriyor

• 0

Oyunu mu sildiniz? :huh: Ben aşağıdakini yazmıştım ama 

14 minutes ago, Crashon said:

Bu arada Belgerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg ile yine aynı klasörde bulunan profiles klasörünün içinde bulunan config.cfg dosyalarını silin.Ardından oyuna girip ve ayarlamaları tekrar yapın.

• 0

Merhaba,

Bilgisayarınızdaki yerel diskleri kontrol edin. Birkaç farklı yerde ETS2 yüklü olabilir. Birinde dlc'li dosyalar varken diğerinde dlc'siz dosyaların olması muhtemeldir.

Eğer durum böyleyse diğerini silip, ETS2 için kütüphane konumunu kontrol edin.

TIRCI

• 0
4 minutes ago, DesertEagle26 said:

Merhaba,

Bilgisayarınızdaki yerel diskleri kontrol edin. Birkaç farklı yerde ETS2 yüklü olabilir. Birinde dlc'li dosyalar varken diğerinde dlc'siz dosyaların olması muhtemeldir.

Eğer durum böyleyse diğerini silip, ETS2 için kütüphane konumunu kontrol edin.

1 hafta önce format atmıştım bilgisayar ne olduysa ondan sonra oldu dosya konumunu aç diyorum fakat konum bulunmuyor yerel disk/C de ets2 oyun dosyaları var ilginç olanıda oyun yok single playere girmiyor  ama şuan mp deyim :) 

• 0

Merhaba @? ? ? K ? ? ? ?

Steam uygulamasında kullandığın dil'e göre değişebiliyor oyun dili. Eğer bu değil ise bilgisayarının Windows yazılımı orjinal değil ise bu sorunu yaşayabilirsin.

Hello

It can vary depending on the language you use in the practice game Steam language. If this is not the original computer is not the Windows software you experience this problem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.