Jump to content
  • 0

Save edit hata

Guest

Question

Ben daha önce save edit yapıyodum dün yaparken kaydettim oyuna girdim hızlı yüklerken oyun çalışmayı durdurdu deyip kapanıyor bugün de aynı sorun oldu hızlı yüklerken oyun kapanıyor

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selamlar @AliSeyrek 

Save Edit Yaparken Yanlış Giden Birşey Olabilir. Save Edit Yapmadan Önceki Otomatik Kayıda Girin Ve Tekrardan Save Edit Yapın.Yaparken Sorunsuz Bir Şekilde Olucağından Emin Olunuz.

• 0

Merhaba @AliSeyrek

Doğru kodları kullandığınızdan emin olun,kodlar arasına boşluk eklemezseniz veya fazladan boşluk koyarsanız hata ile karşılaşabilirsiniz.Lütfen her geldiğiniz adımı oyun içerisinde kaydetmeye özen gösterin.Dünkü kaydınızdan daha önceki bir kaydınıza dönmeyi deneyin eğer olmazsa,size vereceğim game.sii dosyasıyla kendi game.sii dosyanızı değiştirin hata almayacaksınız.Yeni game dosyasını buradan indirebilirsiniz.

• 0

Denemenize rağmen sonuç vermediyse,kullandığınız profil dosyasını silin.Yeni bir profil dosyası edinip,kodları onun üzerine yazın.Hiçbiri sonuç vermez ise belgelerinizde bulunan Euro Truck Simulator 2 dosyasını silin,oyuna girdiğinizde yeni bir tanesi otomatik olarak oluşacaktır.

• 0

Sevgili @AliSeyrek;

save edit yaparken yapacağın en ufak bir-noktalama, tırnak, parantez, boşluk- vb. hata crash olmana yol açar lütfen dikkatli olarak, sakince ve kodların doğruluğundan emin bir şekilde tekrar dener misin? ayrıca kodları aşağıdan bulabilirsin! 

https://forum.wotmp.com/konu/ets-2-mp-kayit-dosyasi-kodlari.22832/

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.