Jump to content
Sign in to follow this  
Krzysiek Polish Driver

Event z okazji urodzin Multiplayera

Recommended Posts

( W wypadku , gdyby liczba graczy uległa zmianie , ustawienie firm przesuwa się o kilka metrów )

O kilka metrów? Już widać, że Vectrixy się nie zmieszczą :) U nas też może być problem z miejscem.

@Vaiarek akurat tym razem z frekwencją u nas może być różnie.

Ponieważ z tego co się dowiedziałem sporo osób idzie na grilla/ognisko itp. :)

Więc ten odcinek raczej nam wystarczy. ;)

Konwój na serwerze #EU1, tak? Przepraszam za to jeśli gdzieś nie doczytałem, ale ja nie znalazłem żadnej informacji.

a12a7b76cbacde21gen.jpg

Witam !

Już niedługo mija rok od wydania modyfikacji Multiplayer do Euro Truck Simulator 2.

Z tej okazji firma Venom Logistic ma zaszczyt zaprosić wszystkie firmy oraz niezrzeszonych kierowców na event z okazji pierwszych urodzin Multiplayer'a. 

( Wprawdzie MP ma urodziny 1 maja , ale z racji tego , że przypada to na piątek i nie każdy może mieć czas , event jest przełożony na niżej podany termin )

Link do eventu na stronie "Convoys & Meetings" ---> http://ets2c.com/view/12797/venom-krzysiek-d-hotel

77bd13f682690730gen.png

Data konwoju: 2 maja 2015

Godzina zbiórki: 17:30

Miejsce zbiórki: Stacja benzynowa na odcinku płatnym pomiędzy Łodzią i Warszawą

Godzina rozpoczęcia konwoju: 18:00

Przewidywana godzina zakończenia: 21:15

Miejsce zakończenia: Calais (port)

IP Serwera TeamSpeak: ts3.nx-gaming.com

Nazwa działu na TeamSpeak: ETS2MP - Event

Nazwa pokoju: Konwój

79c4b7717859de49gen.png

1. Nie wyprzedzamy lidera.

2. Maksymalna prędkość - 80 km/h (autostrady), 70 km/h (drogi krajowe).

3. Należy pamiętać o trzymaniu bezpiecznej odległości między pojazdami (min. 100m).

4. Każdego uczestnika obowiązuje kultura na czacie oraz TS3.

5. Pierwszeństwo w konwoju mają spedycje. Reszta graczy jedzie za ostatnią firmą w konwoju.

6. Zakazuje się obrażania innych uczestników oraz spedycji.

aa822439619c330fgen.png

0466eff74324c196gen.png

4fa87a1918b9cb7egen.jpg

5fb29b9dc524ea58gen.png

1. Duża stacja , przerwa ok. 10-15 min.

2. Kręta i górzysta droga , czyli dobra okazja na porobienie zdjęć.

3. Kolejna górska droga i kolejna okazja na screeny.

4. Średnia stacja , miejsce na ostatni postój , też gdzieś ok. 10-15 min.

e28a998a1f7b23cbgen.png

d4188403e54d4441gen.jpg

709e4a80a9cb0033gen.png

5cab3cfdc01303b8gen.png

b9b7b03236d5deabgen.png

c58b3e1a9f65011fgen.png

( W wypadku , gdyby liczba graczy uległa zmianie , ustawienie firm przesuwa się o kilka metrów )

1. Venom Logistic

2. VectrixTrans

3. Blue Trans Spedition

4. Semi Spedition

5. H&V Logistyka Polska

6. European Transport Group

7. STP Spedition

8. Rotex Logistic

9. World Express

10. Inni gracze 

\

W

\

\szystkich chętnych proszę o potwierdzenie udziału w evencie na stronie "Convoys & Meetings" ( link na górze )

Wszelkie pytania dotyczące eventu proszę kierować do mnie na PW  :)

a12a7b76cbacde21gen.jpg

Witam !

Już niedługo mija rok od wydania modyfikacji Multiplayer do Euro Truck Simulator 2.

Z tej okazji firma Venom Logistic ma zaszczyt zaprosić wszystkie firmy oraz niezrzeszonych kierowców na event z okazji pierwszych urodzin Multiplayer'a. 

( Wprawdzie MP ma urodziny 1 maja , ale z racji tego , że przypada to na piątek i nie każdy może mieć czas , event jest przełożony na niżej podany termin )

Link do eventu na stronie "Convoys & Meetings" ---> http://ets2c.com/view/12797/venom-krzysiek-d-hotel

77bd13f682690730gen.png

Data konwoju: 2 maja 2015

Godzina zbiórki: 17:30

Miejsce zbiórki: Stacja benzynowa na odcinku płatnym pomiędzy Łodzią i Warszawą

Godzina rozpoczęcia konwoju: 18:00

Przewidywana godzina zakończenia: 21:15

Miejsce zakończenia: Calais (port)

IP Serwera TeamSpeak: ts3.nx-gaming.com

Nazwa działu na TeamSpeak: ETS2MP - Event

Nazwa pokoju: Konwój

79c4b7717859de49gen.png

1. Nie wyprzedzamy lidera.

2. Maksymalna prędkość - 80 km/h (autostrady), 70 km/h (drogi krajowe).

3. Należy pamiętać o trzymaniu bezpiecznej odległości między pojazdami (min. 100m).

4. Każdego uczestnika obowiązuje kultura na czacie oraz TS3.

5. Pierwszeństwo w konwoju mają spedycje. Reszta graczy jedzie za ostatnią firmą w konwoju.

6. Zakazuje się obrażania innych uczestników oraz spedycji.

aa822439619c330fgen.png

0466eff74324c196gen.png

4fa87a1918b9cb7egen.jpg

5fb29b9dc524ea58gen.png

1. Duża stacja , przerwa ok. 10-15 min.

2. Kręta i górzysta droga , czyli dobra okazja na porobienie zdjęć.

3. Kolejna górska droga i kolejna okazja na screeny.

4. Średnia stacja , miejsce na ostatni postój , też gdzieś ok. 10-15 min.

e28a998a1f7b23cbgen.png

d4188403e54d4441gen.jpg

709e4a80a9cb0033gen.png

5cab3cfdc01303b8gen.png

b9b7b03236d5deabgen.png

c58b3e1a9f65011fgen.png

1. Venom Logistic

2. VectrixTrans

3. Blue Trans Spedition

4. Semi Spedition

5. H&V Logistyka Polska

6. European Transport Group

7. STP Spedition

8. Rotex Logistic

9. World Express

10. Inni gracze 

11 EURO TRANZIT

\

\szystkich chętnych proszę o potwierdzenie udziału w evencie na stronie "Convoys & Meetings" ( link na górze )

Wszelkie pytania dotyczące eventu proszę kierować do mnie na PW  :)

czy ts jest obowiązkowy bo nie wiem czy nikomu nie będzie przeszkadzał mój głos (jestem ogarnięty chodzi tylko o głos)

Czy można się jeszcze zapisać?I czy program TS3 będzie wymagany?No bo mikrofon mi się popsuł :/

• Upvote 1

R4fcio3421: TeamSpeak jest wymagany głównie do uzyskiwania informacji od organizatorów , a o głos się nie martw. W punkcie 4. jest napisane , że wymaga się kultury na chacie oraz TS3.

Sew3rynPL: Firmy mogły się zgłaszać do piątku , ale niezrzeszeni kierowcy mogą się zadeklarować na stronie Concoys&Meetings do ostatniej chwili. Tak jak wyżej wspomniałem TeamSpeak jest wymagany głównie do uzyskiwania informcji od organizatorów.

Patryk K. PL: Znając życie prawdopodobnie ktoś coś nagra z eventu  ;)

No niestety,a moge tylko być na TS'ie,ale nic nie mówić?No bo tak jak wspomniałem wcześniej mikro mi siadło :/

Musze powiedzieć, że ten event mi się trochę nie podobał :/ nie mówie tego bo miałem lagi ale dlatego że ludzie z którymi jechałem byli kompletnymi idiotami i za wszelką cene chcieli się ze mną ścigać ! Muszę podziękować .Krzysiowi (700) który wykazał się wielką kulturą na drodze i uprzejmie wpuścił mnie i moich kolegów przed siebie ! Może wyciągam pochopne wnioski i nw jak wyglądał "dziób" konwoju (pewnie sama "kulturka") ale tyły były straszne ! Miałem wrażenie że nikt tego konwoju nie pilnuje ! Jeszcze dodam że jak spotkam tego gnojka boguśa z M3 na trasie oj będzie miał gorąco bo przez tego idiote musialem zakończyć swój udział w konwoju z 60% uszkodzeń! Ale rozumiem że taki dziki tłum "Buractwa" (nie mówie tu o wszystkich) jest trudny do opanowania,ale bardzo chciałem uczestniczyć w tym evencie,a wielu troche utrudniało!  

Pozdrawiam ! :)

• Upvote 3

Musze powiedzieć, że ten event mi się trochę nie podobał :/ nie mówie tego bo miałem lagi ale dlatego że ludzie z którymi jechałem byli kompletnymi idiotami i za wszelką cene chcieli się ze mną ścigać ! Muszę podziękować .Krzysiowi (700) który wykazał się wielką kulturą na drodze i uprzejmie wpuścił mnie i moich kolegów przed siebie ! Może wyciągam pochopne wnioski i nw jak wyglądał "dziób" konwoju (pewnie sama "kulturka") ale tyły były straszne ! Miałem wrażenie że nikt tego konwoju nie pilnuje ! Jeszcze dodam że jak spotkam tego gnojka boguśa z M3 na trasie oj będzie miał gorąco bo przez tego idiote musialem zakończyć swój udział w konwoju z 60% uszkodzeń! Ale rozumiem że taki dziki tłum "Buractwa" (nie mówie tu o wszystkich) jest trudny do opanowania,ale bardzo chciałem uczestniczyć w tym evencie,a wielu troche utrudniało!  

Pozdrawiam ! :)

Ja niestety zakończyłem przed pierwszym postojem , również nie z powodu lagów (ku mojemu zdziwieniu mogłem dość płynnie jechać:) )a graczy którzy jak wspomniałeś koniecznie musieli być z przodu i robili "wszystko" aby to osiągnąć.

Pozdrawiam wszystkich uczestników  

Wszystko było winą "randomów", którzy zamiast poczekać na tyłach to ruszyli nawet przed organizatorami. :)

Dzięki Krzysiek i Dawid, może konwój nie był najlepszy, ale ogarnąć taką liczbę randomów trochę trudno. :P Mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się w trochę mniejszym, ogarniętym gronie osób. :)

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...