Jump to content
  • 0

Pytania


ShizzerR

Question

Witam. Mam parę pytań, a mianowicie:

1. Czemu są problemy z własną firmą w trybie multiplayer (nie zarabiam na niej)?
2. Jak skonfigurować PAD'a pod ETS2? (Mogę jedynie kontroler ale nie mogę ustawień konkretnych przycisków zrobić),
3. Jak się ma tryb Multi do Solo w kwestii własnej firmy? (Czy przeskakując pomiędzy nimi mogę odzyskać pieniądze jakie powinienem zarobić w firmie przez ten okres np między 3:00 a 11:00 rano?)
4. Dlaczego właściwie wcale nie idzie zmęczenie na MP?

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

17 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przecież ostatnimi czasy były testy EU 3. Z tego co słyszałem to podobno wyszły pozytywnie, ale póki co nie ma jeszcze.

Sam zawsze jak widziałem w statusie że EU 3 jest ONLINE to próbowałem na niego wejść ale nie było :D

 

A tak z innej beczki :P

Kiedyś udało mi się przypadkiem uchwycić że EU 1 był Off, podczas gry grał tam mój kolega i pozostałe 2500 osób :P

a9f386cf5ba65167.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ustne i publiczne ostrzezenie do was dwoch ;). Przestancie sie w kazdym temacie klocic, bo na kilka dni sie z tym forum pozegnacie... Kilka postow waszych poukrywalem i mialem cicha nadzieje ze bedzie to na tyle zrozumiale, ze przestaniecie sie tak zachowywac. Wiec teraz spokoj, ale przerwa od forum.

 

Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.