Jump to content

Oyuna bağlanma sorunu

Guest

Recommended Posts

/moved to Turkish Discussion. (Yardım/Destek)

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Merhaba @mustafa1665 

bağlandığınız internette sorun olabilir. Bu yüzden aşağıdaki adımları deneyiniz.

• Eğer antivirüs programı kullanıyorsanız lütfen internet bağlantınızı etkileyip etkilemediğini kontrol ediniz.
  • Windows Güvenlik duvarınızı tekrardan internet bağlantınızı engelleyip engellemediğini kontrol ediniz.
  • Herhangi bir VPN programı ile oyuna giriş yapmayı deneyiniz.
  • Bağlantı sırasında herhangi bir indirme yapmayınız.(Örneğin bazı kullanıcılarda Torrent gibi programların açık olması nedeniyle bağlantı problemi yaşayabiliyor.)
  • Ayrıca bağlantı süresinin bu kadar uzun sürmesinin sebebi sizin internetinizin yavaş olmasından da kaynaklanabilir.(Adil kullanım kotasını lütfen inceleyiniz.)
  • Eğer hala bu sorun devam ederse bir Türkçe destek talebi oluşturunuz.

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

online.png.b4e970ff21816c296210fcaadc2dbfb6.pngSORUN BU SAĞ ÜSTEDE OFFLİNE YAZIYOR İNTERNETE RESET ATIÇAM BİDE BAŞKA BİR VPN PROGAMI İLLE DENİYİÇEM OLMASA İADE

4 hours ago, Nors. said:

Merhaba @mustafa1665

Ekran alıntınızın tam halini atarsanız daha iyi olur aksi halde hiçbirşey göremiyorum.Ancak tahminimce sizin internetinizle alakalı bir durum.

SORUN BU SAĞ ÜSTEDE OFFLİNE YAZIYOR 

online.png

12 hours ago, ALTUNSOY said:

Merhaba @mustafa1665 

bağlandığınız internette sorun olabilir. Bu yüzden aşağıdaki adımları deneyiniz.

• Eğer antivirüs programı kullanıyorsanız lütfen internet bağlantınızı etkileyip etkilemediğini kontrol ediniz.
  • Windows Güvenlik duvarınızı tekrardan internet bağlantınızı engelleyip engellemediğini kontrol ediniz.
  • Herhangi bir VPN programı ile oyuna giriş yapmayı deneyiniz.
  • Bağlantı sırasında herhangi bir indirme yapmayınız.(Örneğin bazı kullanıcılarda Torrent gibi programların açık olması nedeniyle bağlantı problemi yaşayabiliyor.)
  • Ayrıca bağlantı süresinin bu kadar uzun sürmesinin sebebi sizin internetinizin yavaş olmasından da kaynaklanabilir.(Adil kullanım kotasını lütfen inceleyiniz.)
  • Eğer hala bu sorun devam ederse bir Türkçe destek talebi oluşturunuz.

online.pngSAĞ ÜSTEDE OFFLİNE DİYOR

@mustafa1665 internet sağlayıcınız d-smart ise sorun bundan kayanaklanıyor d-smart kullanan üyeler serverlera giremiyor neden bılmıyorum bu yuzden bır cok kullanıcı d-smart kullandıgı ıcın internet saylayıcılarını degısıtrdıler  eger sizde d-smart'ın internet sağlayıcısını kullanıyorsanız değişirmeniz gerekiyor maalesef

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

1 minute ago, ALTUNSOY said:

@mustafa1665 internet sağlayıcınız d-smart ise sorun bundan kayanaklanıyor d-smart kullanan üyeler serverlera giremiyor neden bılmıyorum bu yuzden bır cok kullanıcı d-smart kullandıgı ıcın internet saylayıcılarını degısıtrdıler  eger sizde d-smart'ın internet sağlayıcısını kullanıyorsanız değişirmeniz gerekiyor maalesef

D-SMART KULANMIYOR BEN TTNET KULANIYORUM AZ ÖNCE CEKTİM O FOTU HAYLA BEKLİYOM AYNI 

online.png

multiplayere ilk girdiğinizdemi boyle oldu ?

2 minutes ago, ALTUNSOY said:

multiplayere ilk girdiğinizdemi boyle oldu ?

EVET DÜN KURDUM 2 SAAT OYNADIM ARKADAŞIMIN DEDİ GİBİ GİRDİM  DİREK BU HATAYI VERDİ VE HAYLA GİREMİYOM  

@mustafa1665 Merhaba foruma hoşgeldiniz

Aynı sorun bende'de oluşmuştu modenizi kapatıp açın düzelmezse arayüzden sıfırlayıp tekrar kurmayı deneyin sorununuz çözülecektir.

İyi Forumlar :)

BombZ

hep aynı servere girmeyi deniyorsanız birde başka bir server deneyiniz  olmaıd başka bir pc de deneyiniz arkadaşınızın pc si varsa onun pc sinde ama farklı bir ınternet ile olsun belkı sorunun cozulmesınde bir ipucu verebilir

Başka bir çözüm
- Multiplayer modunu kaldırın.
- Belgelerim/ETS2MP klasörünü tamamen silin.
- Multiplayer modunu tekrardan indirip, kurun.

Edited by ALTUNSOY

1 minute ago, BombZ said:

@mustafa1665 Merhaba foruma hoşgeldiniz

Aynı sorun bende'de oluşmuştu modenizi kapatıp açın düzelmezse arayüzden sıfırlayıp tekrar kurmayı deneyin sorununuz çözülecektir.

İyi Forumlar :)

BombZ

2HAFTA ÖNCE Bİ OYUN İÇİN MODEMİ 0 LAMIŞTIM ŞİMDİ GENNEMİ 0 LIYIÇAM -_- :/ 

hep aynı servere girmeyi deniyorsanız birde başka bir server deneyiniz  olmaıd başka bir pc de deneyiniz arkadaşınızın pc si varsa onun pc sinde ama farklı ınternt ile olsun belkı sorunun cozulmesınde bir ipucu verebilir

Başka bir çözüm

KAFAYI YİYİÇEM YA :D 

hep aynı servere girmeyi deniyorsanız birde başka bir server deneyiniz  olmaıd başka bir pc de deneyiniz arkadaşınızın pc si varsa onun pc sinde ama farklı ınternt ile olsun belkı sorunun cozulmesınde bir ipucu verebilir

Başka bir çözüm

DÜN DENEDİM O DEDİKLERİNİZİ OLMASA BİRAZ SONRA ABİMİN PC SİNE KURUÇAM 

@mustafa1665

arkadaslarında dediği gibi modemi kapat en az 5 dakika bekle. devrelerin ısınması akımı düşürebilir. modemin soğusun.

pc kapatıp açmak yerine yeniden başlat. 

arka planda windows veya diğer programlardan indirme, güncelleme yapıyorsa bu bağlanmana engeldir. win10 kullanıyorsa ayarlardan bağlantını tarifeli olarak ayarlaman windows programlarının internetini kullanmanı engelleyecektir.

^ BİZİM EVDE 2 NET VAR Vİ TTNET BİDE TÜRK TELEKOM OLMASA DEŞTİRİÇEM 2 MODEMİDE KAPATIYORUM 

Edited by mustafa1665
Removed unnecessary quotation

şu anda türkcell superonline taktım bakkalım olaçakmı 

22 minutes ago, ALTUNSOY said:

hep aynı servere girmeyi deniyorsanız birde başka bir server deneyiniz  olmaıd başka bir pc de deneyiniz arkadaşınızın pc si varsa onun pc sinde ama farklı bir ınternet ile olsun belkı sorunun cozulmesınde bir ipucu verebilir

Başka bir çözüm

ets 2 klasörüne gelince içindeki online mıda siliyoz ????

@mustafa1665 belgelerimdeki ETS2MP klasürünü sil denetim masasından laucnher'ı sil mp ye ait ne var en yok sil tekrar baştan kur

• BlocKing changed the title to Oyuna bağlanma sorunu
On 30.11.2017 at 1:34 AM, Meka Khazix said:

bu konuyu düzgün bir şekilde okuyarak sorunu bulabilir ve çözüm bulabilirsin  :) 

kardeş nabacaz olmuyor ben sana ip fallan veriyimde girde yap :/

Şansa bak ki aynı sorun şimdi bendede oluştu,onun yüzünden konvoya katılamadım.Şuan araştırıyorum,eğer çözersem buraya yazacağım.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.