Jump to content

Problem z nagrywaniem - jakość


Guest

Recommended Posts

Cześć,

Jako że na MP jest masa ludzi, którzy powinni mieć zakaz korzystania z internetu, postanowiłem nagrywać filmiki.

Nagrywam je przez GeForce Expirience. Problem polega na tym, ze nagrywam je w w rozmiarze 1440p HD a one na YouTUbe lądują z jakością (najczęściej) 360p i nic na nich nie widać. Czasami wchodzą 720p.
Ma ktoś pomysł o co chodzi? We właściwościach pliku jest 1280x720 a na YT trafia w jakości 360p...

Dlaczego nie ma 1440p tak jak jest nagrywane?

Przykład z teraz: 




Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie poczekałeś i dodałeś post.

Filmy po przesłaniu na YT najpierw są jeszcze konwertowane po kolei (najmniejsza rozdzielczość i coraz wyżej)

Po około 10 minutach od publikacji filmu jest on w pełnej możliwej rozdzielczości, pozdrawiam

ps. włącz sobie ten film wszystko jest widoczne i czytelne.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

Nie poczekałeś i dodałeś post.

Filmy po przesłaniu na YT najpierw są jeszcze konwertowane po kolei (najmniejsza rozdzielczość i coraz wyżej)

Po około 10 minutach od publikacji filmu jest on w pełnej możliwej rozdzielczości, pozdrawiam

ps. włącz sobie ten film wszystko jest widoczne i czytelne.



No okej ale to nie zmienia faktu, że nie jest to rozdzielczość w jakiej nagrywałem, jest gorsza niż oryginał.



 

 

40 minutes ago, RaneMoro said:

Witaj @Wargor.pl!

 

Prawdopodobnie podczas renderowania filmu wynierasz złą opcję lub ją pomijasz i zostaje 360p. Jeżeli wyskakuje Ci jakieś okienko przed rozpoczęciem rednerowania wybierz jakość filmu.

 

Pozdrawiam, Rane



Witaj! :)
Wyskakuje - a i owszem - mam takie okienko, zawsze wybierałem poniższą opcję:

5a1b0c133b2df_Beztytuu.png.b68606b0405c6bd75d2d28107766189a.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.