Jump to content

pytanie


Dawcio 1985

Recommended Posts

mam pytanie, gdy moderator naduzywa wladzy to gdzie moge zglosic na niego skarge ?

problem w tym ze ten moderator jest tez w suporcie, chodzi o moderatora arusf2011, jest onmmoderatorem ale i jest tez suportem, gdy wysle skarge do suportu to on moze ja sobie skasowac, i pewnie tak tez zrobil bo od miesiaca nie mam odpowiedzi na jego bezczelne zachowanie.

dlatego tez prosze aby mi administrator odpisal na moje pytanie

Link to comment
Share on other sites

dowody mam,  bezpodstawnie bym nie oskarzal nikogo, ale jezeli kasowanie postow blokowanie mozliwosci pisania na czacie na miesiac, i wlaczanie opcji ze kazdy moj post ktory napisze musi byc zatwierdzony przez moderatora - to normalne tu, to nie wiem jak to ma sie do pracy tego moderatora, skoro nie bylem karany a taka kare mi on naklada bez przyczyny, i oskarza mnie o pisanie nie na temat, 

mimo ze do danego tematu sie odnioslem, co ciekawe tylko on ma do mnie zastrzezenia, a pod moim postem game administrator napisal dokladnie to samo kilka minut po mnie.

wiec skoro moj post byl nie natemat a admina tak, mimo ze to samo napisalismy to jak mam to rozumiec ?

w pracy bym by to mobing, a tu ?  uwziecie sie na forumowicza bo mam odmienne zdanie niz jego kolega ktory temat zakladal ?

jestem ciekawy czy kazdy forumowicz ma kontrole postow zanim zostana one wklejone na forum ?

 

prosty przyklad, w sugestiach  w temacie by dac CB radio na przycisk, odpowiedzialem ze cb radio mozna wylaczyc przed rozpoczeciem jazdy, i nie bedzie ono przeszkadzac, i za to post zostal ukryty, mi napisal moderator ten ze pisze nie na temat i dal mi ostrzezenie i ukryl moj post.

i teraz pytanie jakim prawem ? co zrobilem nie tak skoro odpisalem na dany temat.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, [TruckersPL] Przemo said:

dowody mam,  bezpodstawnie bym nie oskarzal nikogo, ale jezeli kasowanie postow blokowanie mozliwosci pisania na czacie na miesiac, i wlaczanie opcji ze kazdy moj post ktory napisze musi byc zatwierdzony przez moderatora - to normalne tu, to nie wiem jak to ma sie do pracy tego moderatora, skoro nie bylem karany a taka kare mi on naklada bez przyczyny, i oskarza mnie o pisanie nie na temat, 

mimo ze do danego tematu sie odnioslem, co ciekawe tylko on ma do mnie zastrzezenia, a pod moim postem game administrator napisal dokladnie to samo kilka minut po mnie.

wiec skoro moj post byl nie natemat a admina tak, mimo ze to samo napisalismy to jak mam to rozumiec ?

w pracy bym by to mobing, a tu ?  uwziecie sie na forumowicza bo mam odmienne zdanie niz jego kolega ktory temat zakladal ?

jestem ciekawy czy kazdy forumowicz ma kontrole postow zanim zostana one wklejone na forum ?

 

prosty przyklad, w sugestiach  w temacie by dac CB radio na przycisk, odpowiedzialem ze cb radio mozna wylaczyc przed rozpoczeciem jazdy, i nie bedzie ono przeszkadzac, i za to post zostal ukryty, mi napisal moderator ten ze pisze nie na temat i dal mi ostrzezenie i ukryl moj post.

i teraz pytanie jakim prawem ? co zrobilem nie tak skoro odpisalem na dany temat.

To teraz ja się wypowiem.

Obronię swojego honoru tutaj.

Niestety, ale nie masz racji.

Wypomniałem Ci, ile postów były niezwiązane z tematem.

Nie zrozumiałeś tego...

Zgodnie z regulaminem złamałeś punkt związany ze spamowaniem.

Nie stosujesz się do moich rad, nie stosujesz się do regulaminu...

Jeśli jednak uważasz, że masz mi coś do wypomnienia, to zapraszam Cię na Discorda TruckersMP.

Chciałbym to rozwiązać głosowo, a nie tutaj na forum...

Nie mam zamiaru kontynuować tematu, który powstał po zdjęciu Twojej blokady na pisanie.

Nie mam również zamiaru się wykłócać, gdyż jak tu koledzy wspomnieli - masz od tego feedback.

Z mojej strony kropka.

Link to comment
Share on other sites

Skoro miałeś blokadę na napisanie to raczej za darmo jej nie dostałeś. Sorry, ale do Teamu wybieraniu są raczej ludzie, którzy mają pojęcie i przeszli rekrutację.
Jedyna forma kontaktu to w/w e-mail, pisanie na PW do Administracji nie ma sensu, zresztą domyślnie jest to zastrzeżone (tylko nie każcie mi tego tłumaczyć).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.