Jump to content

/PINFO i report


Recommended Posts

W pewnych przypadkach, jak na przykład blokowanie, rozbijanie się, muzyka na CB, wymagany jest dowód w postaci filmu wideo, który musi być przedtem wysłany na YouTube. W przypadku samochodu z naczepą, obrażaniem przez czat tekstowy, niewłaściwy awatar/tag/nick, screenshot jest w zupełności wystarczającym dowodem, przy czym w pierwszym przypadku należy pamiętać, by sprawca był widoczny w całości.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BlackOfWhiteMen said:

Witam

Mam pytanie czy dobrze rozumiem jak zgłaszać na stronie TruckerMP w zakładce "reports" . Więc robie screena jako dowód, potem następnego screena z /pinfo gracza, dowody umieszczam na jakiś stronach i w "reports" daje do nich link, tak? 

Jak chcesz kogoś z reportować na stronie truckersmp.com to wchodzisz w report - Dodaj Report ,piszesz w pierwszej tabeli ID z pinfo TruckersMP - Potem wybierasz serwer ,data i za co reportujesz. Na samym dole wklejasz dowód film (YouTube)/zdjęcie(imgur) i czekasz na zatwierdzenie.

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shadi [PL] said:

Jak chcesz kogoś z reportować na stronie truckersmp.com to wchodzisz w report - Dodaj Report ,piszesz w pierwszej tabeli ID z pinfo TruckersMP - Potem wybierasz serwer ,data i za co reportujesz. Na samym dole wklejasz dowód film (YouTube)/zdjęcie(imgur) i czekasz na zatwierdzenie.

Ale mam zrobić screena z wykroczeniem i w tym samym czasie musi być widać pinfo?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, BlackOfWhiteMen said:

Ale mam zrobić screena z wykroczeniem i w tym samym czasie musi być widać pinfo?

Osobiście kiedyś składałem reporta z dwoma SS, jeśli wszystko się zgadza i pasuje to i tak przyjmą, na pewno, jednak zawsze starałem się to wszystko na jednym upchać, a najlepiej jak już wspomnieli Koledzy wyżej - film.

Ja zacząłem stosować aktualnie metodę otwierania okna do reporta w grze, tam są dane widoczne, nie trzeba kombinować z /pinfo, nie ma ryzyka że pomylisz id czy coś - wygodniej, moim zdaniem szybciej a nawet bardziej przejrzyście.  

Link to comment
Share on other sites

On 14.08.2017 at 2:50 PM, [K&P Log] [Kamil][PL] said:

Osobiście kiedyś składałem reporta z dwoma SS, jeśli wszystko się zgadza i pasuje to i tak przyjmą, na pewno, jednak zawsze starałem się to wszystko na jednym upchać, a najlepiej jak już wspomnieli Koledzy wyżej - film.

Ja zacząłem stosować aktualnie metodę otwierania okna do reporta w grze, tam są dane widoczne, nie trzeba kombinować z /pinfo, nie ma ryzyka że pomylisz id czy coś - wygodniej, moim zdaniem szybciej a nawet bardziej przejrzyście.  

No wiem o co chodzi z tym oken, dobra dzięki


A i jeszcze pytanie jak robić screeny chatu bo F10 nic sie nie dzieje a PrtScreem zacina sie ale screena nie widać nigdzie...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.