Jump to content

Wersja 0.1.3 R3 została wydana


Recommended Posts

Sam jesteś małolat bo nie potrafisz zrozumieć sensu tego 'fjuczera'. Chcesz - używasz, nie chcesz - nie używasz. W czym problem?

Nie zauważyłeś przypadkiem ile ludzi płakało (tu zbulwersowało) kiedy dowiedzieli się że dystans został usunięty? Znalazło się oczywiście kilka osób (w tym ja) którzy zrozumieli że to zmiana na plus. Reszta chciała wiedzieć za ile będzie ciężarówka z przeciwka żeby mu przed nosem zmienić pas... Oczywiście to tak pół żartem pół prawdą. Być może znajdą się osoby które korzystały z tego, jak to ty nazwałeś, "fjuczera" na tyle dobrze, że był potrzebny. A i tak niektórzy tylko mogli dzięki temu, albo wyprzedzać na ślepo, albo właśnie trollować...

 

Takie jest moje zdanie.

Jeżeli kogoś uraziłem tym lub wcześniejszym postem, przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Jak już ktoś powiedział, w którymś z wątków należy rozdzielić rzeczywistość od gry. Pomimo tego, że jest to symulator, który z definicji ma w jakimś stopniu naśladować pierwowzór, to należy pamiętać, że to nadal gra! W rzeczywistości w ogóle nie posiadamy listy graczy dookoła Nas, więc taki dodatek jak odległość nie powinna w ogóle podlegać żadnej dyskusji i lamentom. Ktoś chce to patrzy na to / używa listy graczy, ktoś nie chce to nie używa i sprawa powinna być zamknięta, a właściwie została zamknięta bo odległość została dodana.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Nie ośmielam się nie zgodzić z twoim podejściem. 

Szczerze mógłbym wymyśleć na szybko jakiś kretyński argument, ale tu ci przyznam racje... 

 

(Żeby nie było off-topic)

Fajnie że światła są zsynchronizowane i naprawione. Strach podczas przejeżdżania przed skrzyżowanie między 23:30 a 3:00 (Jeśli się nie mylę) zniknął :P

Link to comment
Share on other sites

Sprawa deszczu/śniegu jest dość dziwna. Czasami pada deszcz/śnieg i nie potrzeba włączać wycieraczek, bo po prostu nie mokną. W innej sytuacji muszę włączyć wycieraczki, bo nic nie widać chociaż deszcz nie pada... Nie wspominając o tym, że prawdopodobieństwo spadnięcia deszczu w ustawieniach mam wyłączone.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

A propo pogody.

Na poprzedniej wersji podcza gry zaczął padać deszcz, ale nie mialem nic na szybie. Dopiero kolejny deszcz zmusił mnie do odpalwnia wycieraczek.

Dodam że grałem bez wintermoda

Kiedy pada deszcz - szyby są suche, dopiero opad tego śniegu łącznie z opadem deszczu lub sam opad śniegu zmusza do używania wycieraczek.

Link to comment
Share on other sites

Odległości się pojawiły ponownie, lagi wróciły (wcześniej ich nie było lub były, zdecydowanie mniejsze), teraz popracować nad pogodą, bo śnieg latem mnie drażni, tym bardziej, że kiedy pada deszcz, szyby mam suche.

 

Moim zdaniem wystarczyło dodać opcje/ ikonkę, włączenia i wyłączenia odległości pokazowej na liście osób znajdujących się w pobliżu. Dzięki czemu zadowolone by były dwie strony - za i przeciw.

Ponieważ dla osób z słabym sprzętem komputerowym, pokazywanie odległości sprowadza się do spadku fpsów, w czasie obliczania dystansu do innego kierowcy. Przez co utrudnia to troszkę grę, gdyż nagły spadek fps spowalnia grę, a osoby jadące za nami, muszą się bardziej pilnować. Np. jadą sobie 2 tiry, a tu nagle konwój z 10/20 osób i zanim komuś z słabszym kompem wczyta dystans to zatrzyma się na x sekund w przeciągu 0,1s, a my nie damy rady wyhamować i uderzamy w niego.

 

Ogólnie osoby mówią na to lagi, ale to jest spadek fps, co wprowadza w błąd.

Ale tez nie może być tak, że gra z 2012r, wymaga komputera najnowszej generacji z 2015r. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.