Jump to content

Komenda do automatycznego ponownego połączenia z serwerem.


Zdobywca Zdobyczy.
 Share

Recommended Posts

Sugestia : Komenda do automatycznego ponownego połączenia z serwerem.

 

Opis działania danej sugestii : Po wpisaniu komendy /reconnect możemy uzyskać ponowne połączenie z serwerem (z uwagi ,gdy nas wywaliło za AFK,ping,crash gry itd).Działanie by było podobne jak przy pierwszym łączeniu się do serwera gry,czyli odczekanie ponownie w kolejce [queue] , a gdy było by bardzo dużo osób w kolejce do połączenia z serwerem ,albo też gdyby był całkowicie pełny,czy też co innego to najwyżej wyświetlił by się komunikat po angielsku informujący o tym że "nie można  połączyć ponownie z serwerem ,spróbuj ponownie".Aby też ograniczyć ciągłe podejmowanie prób z reconnect'ami przez gracza można też ustawić limit  korzystania z tej funkcji co najwyżej 2 lub 3 próby na 10 minut.Możliwe ,że było wiele podobnych tematów i sugestii , także jeśli zrobiłem "ponowne odkopanie podobnego wątku" to przepraszam :)

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna ? : Ponieważ ,jeśli była by możliwość dodania bez problemowo takiej opcji to wielu graczy nie musiałoby się "męczyć"  w ponowne włączanie gierki a tak by wszystko było  spod pierwszej ręki za pomocą komendy.

Edited by Robercikosky

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Mateusz_Polska

Jestem na tak bardzo czesto mnie wyrzuca za duzy ping wiec musze wlaczac gre ciagle od nowa

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Komenda reconnect nie ma sensu bytu, gdy administracja daje kick to po to aby ktoś przelogowal grę, swego rodzaju kara. Za ping jak wyrzuci to czas aby zrobić coś z internetem. Jeżeli wyrzuci z powodu serwera, to jest automatyczny reconnect.

 

Odrzucone.

g7rdog.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.