Jump to content

Bizi uçurtan skodalar

Recommended Posts

18 hours ago, MeMo - WMARACI - R10 said:

Merhaba, bunu tek ben mi yaşıyorum durduğum yerde yada giderken bir bakıyorum havada takla atıyorum biri çarpmış takla atıp aynı yere düşüyorum anlamadım gitti eskiden böyle olmazdı?

Son zamanlarda aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum skodanın biri gelip dorsenin altına geçip sonra fırlatıyor. Oyunda bug vs mi var yoksa normalmi anlamadım eskiden böyle şeyler olmazdı. Keşke hemececik skodayı yok etseler :) 

8 hours ago, Lider Logistics I UYGAR said:

Son zamanlarda aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum skodanın biri gelip dorsenin altına geçip sonra fırlatıyor. Oyunda bug vs mi var yoksa normalmi anlamadım eskiden böyle şeyler olmazdı. Keşke hemececik skodayı yok etseler :) 

14 hours ago, BlocKing said:

@MeMo - WMARACI - R10 Bazen troll yapan kişiler oluyor malesef fakat reportlamaktan başka bir çare bırakmıyorlar .

Bencede oyunda bug var yoksa eskiden böyle olmazdı tek dokunmalarıyla tır devriliyor.

bu sorun tır kullananların genel sorunu bu aralar sıkça artmaya başladı bu olaylar dediniz gibi c-d yolunda iki  dk ya bi f7 cekıyoruz çok mağdur ediyorlar amaçları ne anlamıyorum 

• Upvote 1

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Hızlı gitmeyi ve makas atmayı marifet sanıyorlar.D-C (Caisburg) yolundaki hız sınırı tırlar için 60-80, otomobil icin 120 ama gördüğüm 3-4 kişi haricinde pek umursayan yok.Banlık durum olmadığı için kafalar rahat."Yapıştır." diyor, 3 viraj sonra kenarda takla atmış olarak görünce de gülüyorum :) Kimse yanlış anlamasın ama bahsi geçen scoutların ve makas atan tayfanın 99%'u Türk kullanıcılar..

Yakın geçmişte EU#1 tepeleme dolu olurdu ama artık kısmen boş ve en güzel yanı da; adminler dışında scout kullanabilen yok, insanlar saygılı, makas atan hız meraklıları yok.Kisacası tertemiz bir server.

Edited by RaichuTR

Aynen öyle @RaichuTR 'ninde dediği gibi, Scout'u adminlerden başka güzel kullanan kimse yok. KaçakTV''nin videolarını izledim dün gece; Adam scout u bildiğin süremiyor.

*-) Buna karşı TruckersMP Yöneticilerine önerim:

-) Scout aracının hız sınırını max : 120 olarak ayarlanması. Veya belirli güvenilir alanlarda bu ayarın gerçekleşmesi.

-) Scout aracının dönüş manevraları güçlendirilmeli. (Scout aracı, Tırların dönüş manevraları gibi güçlendirilmeli.)

-) Scout aracının fren gücü güçlendirilmeli.(Arabayı durdurmaya kalktığımızda; arabanın kaydığını hep beraber görüyoruz.)

scout gerçekten hızlı bir araç artı olarak şuanda oyundaki tek otomobil olması insanların onu kullanmak istemesine yol açıyor böylece iyi kullanan veya kullanmayan bu aracı alıp yollara düşüyor e böyle oluncada kazalar kaçınılmaz oluyor bence en az 6 ay bu oyunu oynayan kişilar alabilmeli bu aracı

Adı üstünde tır simulasyonu bence arabayı kaldırmalılar yada arabalar için ayrı bir server açılması gerek. Eskiden skodalar yokken herkes tırlarıyla  birbirine selam vere vere giderlerdi şimdikiler duısburg calaiste skoda alıp sollamanın derdinde. :) 

13 hours ago, [Blue] CRAZY said:

Bazen Düz Yolda Giderken Bendede Öyle Oluyor Önümde Bİr Blok Varmiş Gibi 

Bunun gibimi ? :D 

Oyuna ilk geldiğinden beri saçma buluyorum. Adı üstünde tır simulasyonu skoda eklenmesi hata oldu.Sadece adminlerin kullanması daha mantıklı geliyor yada skodaya güncelleme gelmesi gerekir .

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

hayır sürmesini bilmiyorsunuz niye alıyorsunuz zaten trafik felç zaten c-d yolunda çoğunluğu sürmeyi bilmiyor o kadar hızlı geliyorlarki aynadanda gözükmüyorlar başa bela resmen artık bi skoda gördüğümde yanından geçmeye korkar oldum 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 3 weeks later...

Topic is inactive.

Locked and Moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.