Jump to content

oyun akısını daha keyıflı hale getırmek adına

61OMER35

Recommended Posts

Merhaba oncelıkle ben ilkay aslan 35 yasındayım oyuna 8 aydır oynuyorum onlıen olduğu ancak kucuk yasta kı arkadaslar cocuklar olsun ınanılmaz sekılde duzensız oyun oynama tarzı ve kufurlesmelerı oyuna olan cıddı bakısları uzerınden kacırıyor benım onerım olucak dıyorumkı (ehlıyet numarası) surucu belgesı gercekçe kaydı olarak gırıs yaratıcı Kullanıcı 1.ncı sunucu diyor katogorıgıde oyuncular 2. 3 .4. Vs serverde takılsınlar dıyorum boylelıkle gercek hayatta araç kullanan yetiskın kısıler aynı ortamda kural daha keyifli zaman geciricegimize ınanınyoruz saygılarımla ıyı oyunları calısmalar dılerım 

Okurken tercüman aradım.Bari 1-2 tane noktalama işareti koysaydınız.Neyse..Öneriniz güzel ancak yakın veya uzak bir gelecekte böyle bir uygulamayı getireceklerini sanmıyorum.Çünkü multiplayer moduna ait serverlara, oyunu satın almış herkes erişebilir ve "Sen şuraya gireceksin, sen buraya giremezsin." gibi uygulamalar multiplayer oyunların mantığına aykırıdır.

Edited by RaichuTR

Her ne kadar simulasyon oyunu olsa da sonuçta bu bir OYUN. Ve her yaştan arkadaşlarımızın kardeşlerimizin bu oyunu oynamaya hakkı var. Kimseyi sınıflandıramazsın. Madem rahat oynamak istiyorsun eu4 sakin bir server sen gir orda oyna ya da single da oyna singleda bulunan sanal zeka sana küfür etmez. :)

Selam öncelikle, bende bu konuda kendi fikrimi belirtmek istiyorum.

Oyunu daha iyi bir noktaya getirmek için öneriler elbet gerekiyor, ancak şöyle bir durum var. Bunun kontrolünü yapmak, devamlılığını getirmek üstelik Steam üzerindeki bir platformda mümkün değil. Yani daha önce yapıldığını görmedim, muhtemelen yapılmayacak bir şey. Durum bu olunca kuralları ihlal etmek isteyen kişiler her şekilde bunu gerçekleştiriyor, gerçekleştirebilir. Yapılacak şey bu durum rahatsız ediyorsa, arkadaşların söylediği gibi daha yoğunluk bakımından az sunuculara bağlanmak ya da onları şikayet etmek üzere video kaydı gibi elle tutulur kanıtlar biriktirmek olacaktır.

On 27.05.2017 at 2:05 AM, ilkayaslan61 said:

Merhaba oncelıkle ben ilkay aslan 35 yasındayım oyuna 8 aydır oynuyorum onlıen olduğu ancak kucuk yasta kı arkadaslar cocuklar olsun ınanılmaz sekılde duzensız oyun oynama tarzı ve kufurlesmelerı oyuna olan cıddı bakısları uzerınden kacırıyor benım onerım olucak dıyorumkı (ehlıyet numarası) surucu belgesı gercekçe kaydı olarak gırıs yaratıcı Kullanıcı 1.ncı sunucu diyor katogorıgıde oyuncular 2. 3 .4. Vs serverde takılsınlar dıyorum boylelıkle gercek hayatta araç kullanan yetiskın kısıler aynı ortamda kural daha keyifli zaman geciricegimize ınanınyoruz saygılarımla ıyı oyunları calısmalar dılerım 

Bence düzensiz oynamalarının sebebi (başkalarının önüne kırma gibi) para hilesi,seviye hilesi gibi şeyleri yapabildiklerinden. Parası çoksa adam dorsesiz tırı alır milletin önüne kırar hasar alsa gider tamirhanaden yaptırır. Ama herkes hesabına para biriktirse seviye kassa yük alıp teslimat yapsa kimsenin önüne kırmaz. Çünkü parasını servise vermek istemez. Ve bu şekilde hız limitlerinede uyabilirler. 

güzel bir düşünce ama truckersmp böyle bir şey yaparmı dersen yapacaklarını pek sanmıyorum 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

oyuna gıremıyorum son guncelleme sonrası oyundakı kasma yuzunden oyunda kasılmalar gozlemledım oyun basında sol rakamın 2 ıle 14 arası gıdıp gelmesı oyuna baglanmaması sıkıntı dun gırdım oynadım sıstem gereksımlerım normel gosterıyor

13 hours ago, ilkayaslan61 said:

oyuna gıremıyorum son guncelleme sonrası oyundakı kasma yuzunden oyunda kasılmalar gozlemledım oyun basında sol rakamın 2 ıle 14 arası gıdıp gelmesı oyuna baglanmaması sıkıntı dun gırdım oynadım sıstem gereksımlerım normel gosterıyor

Merhabalar ; 

Tab tuşuna basın > sağtık yapın > sol alt köşedeki ayarlara girin > sound kısmının aşağısında diğer araçların geri vites sesi , motor sesi , korna sesi vs gibi ayarlamaları yapabilceğiniz kısım var ordaki gereksiz düşündüğünüz sesleri kapatırsanız fps yükselebilir. Ayrıca sound menüsünün yanında Graphics var orda en baştaki , başka kişilerin tırlarının içindeki sürücüdür. o tiki kaldırırsanız başka kişilerin tırlarının içinde sürücüyü görmessiniz buda işe yarayabilir , aşğısında avatar var o tikide kaldırırsanız diğer oyuncuların steam resmini görmessiniz. Bunlar azda olsa fps yükseltmenizde yardımcı olabilir. 

Saygılarımla. 

@ilkayaslan61 senin söylediğin gibi bir sistem getireceklerini sanmıyorum çünkü böyle bir sistem getirirlerse bir tarafta iyi oynayan yetişkin kitle diğer yanda kötü oynayanlarla birlikte oyunu mahvolan genç kitle olacak ve oyunun popülerliği gittikçe azalacaktır.

-1

Kötü bir fikir olmuş.Açıklaması güzel şekilde verilmiş 

On 02.06.2017 at 2:01 PM, ikryldz said:

@ilkayaslan61 senin söylediğin gibi bir sistem getireceklerini sanmıyorum çünkü böyle bir sistem getirirlerse bir tarafta iyi oynayan yetişkin kitle diğer yanda kötü oynayanlarla birlikte oyunu mahvolan genç kitle olacak ve oyunun popülerliği gittikçe azalacaktır.

• 3 weeks later...

Topic is inactive.

Locked and Moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.