Jump to content

CV TataDzik - 1 rok


Wodzuu_

Recommended Posts

Nick w grze: TataDzik

Wiek: 17

Miejsce zamieszkania: Internet

Sterowanie: Klawiatura+myszka

SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/wodzu69

Staż w grze: 1 rok

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, raz. Co prawda zrobiłem to niechcący ale wykłócać się nie będę.

Przedstaw się: Mam na imię Kamil. Aktualnie uczę się w technikum geodezyjnym. Interesuję się informatyką i mam pewne plany co do kształcenia się również w tym kierunku.

Inne: Posiadam publiczny serwer ts3, mogę udostępnić na nim strefę. Mogę również pomóc przy stronie www bądź serwerze ts3.

Link to comment
Share on other sites

wReI6Jv.png

hoxpQus.gif

bzezG3X.png

To wirtualna firma transportowa, która ma na celu przede wszystkim łączyć graczy, którzy chcą dążyć do urealniania sobie rozgrywki na tyle ile jest to tylko możliwe. Grupa ma na celu łączyć osoby z pasją do tego zawodu mianowicie kierowcy zawodowego w tym przypadku wirtualnego kierowcy. Istniejemy już jakiś czas na rynku firm. Po mimo tego iż jesteśmy małą grupą jednakże zgraną to w świecie ETS czy ATS jesteśmy rozpoznawalni. Nie ograniczamy się tylko do tych dwóch gier lecz rozwijamy się w innych grach typu CS, WoT czy AW wychodzimy z założenia, że gry mają łączyć. Chcemy stworzyć coś dla graczy dlatego też to w jakim kierunku się rozwijamy zależy od naszych ludzi. Każdy w grupie ma swoje zadanie do zrealizowania aby każdy czół się potrzebny.

DX8Bg7G.png

 Polski Ułan nigdy nie będzie za Ciebie decydować z jakim ładunkiem i dokąd masz jechać ani tym bardziej jakim ciągnikiem siodłowym i w jakiej konfiguracji masz się poruszać. Jedyne co musisz mieć to obowiązkowo firmowe malowanie oraz ustawiony [Tag] w grze nic więcej.

A więc jeśli jesteś zainteresowany, dołączyć do naszej wspólnoty kierowców, jeśli czujesz, że dasz sobie radę, jeżeli umiesz na prawdę jeździć to nie zwlekaj. Jesteśmy dla Ciebie.

pqtun84.png

OqMo1Li.gif

G0K4xkf.png

CiSHOS2.png

7EssYJU.png
 

Od naszych przyszłych kierowców oczekujemy:

 

- Wiek 16+

- Discord do rozmów bo z takiego komunikatora korzystamy

- Znajomość przepisów ruchu drogowego (Obowiązkowo)

- Poczucie humoru (Obowiązkowo)

- Walutą jaką się posługujemy w ATS i ETS (Euro)

- Aby było realniej w grze musi być ustawione "Realne spalanie"

- W tygodniu minimum przejechane 2000 kilometrów bądź 3 trasy po 500 kilometrów

 

 

W zamian oferujemy:

- Fajną atmosferę

- Pomoc techniczną związaną z grą i nie tylko

- Wspólne pokonywanie kilometrów

- System do rozliczania tras 


 Chcesz złożyć podanie? kliknij w link poniżej przeniesie Cię do formularza CV:

 

Forumularz CV 

BEY8le8.png

Forum Polskich Ułanów

FanPage Polskich Ułanów

l0HK12L.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.