Jump to content
  • 0

Potrzebna pomoc - Nierozwiązany problem z CB RADIO


Zdobywca Zdobyczy.

Question

Witam.Już teraz bardziej sprecyzuje moje pytanie dotyczące problemu z CB - RADIO.Otóż moją awarią w tym wszystkim jest,że ja mogę mówić i wszyscy mnie słyszą ,ale ja nie słyszę innych pomimo że mam włączone cb radio,dobrze skonfigurowane w opcjach truckersmp i na standardowym kanale 19.Nie wiem może jakieś komendy,reset ustawień ,albo inne ustawienia pomogą bo nawet nie wyświetlają się ikonki głośniczków tych którzy w danym czasie przypuszczalnie używają cb radia (jak ja używam cb -radia to się wyświetla u mnie normalnie ta ikonka) ,cały ten problem jest od początku zainstalowania MP lecz sama instalka nic nie zepsuła raczej tego , a nie wierzę w to że nikt nic nie mówi podczas jazdy i naprzykład w takim Rotterdamie gdzie byłem i było z 120 osób czynnych zwłaszcza na domyślnym kanale 19.Tak więc proszę o pomoc ogarniętych i tych którzy wiedzą jak skutecznie naprawić mój problemik.Z góry dziękuję !

 

TUTAJ PODAJE USTAWIENIA MP JAKIE JA SAM USTAWIŁEM NA POCZĄTKU :

9YLETNJ.png

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA : PROBLEM ROZWIĄZANY -> WYSTARCZYŁO ZAINSTALOWAĆ NA NOWO STEROWNIKI AUDIO DZIĘKUJE KOZIK ZA POMOC :)

Edited by Robercikosky

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.