Jump to content
  • 0

Wyczyszczenie Histori banow


Guest

Question

Czy da sie jakos wyczyscic historie banow bo juz mam 5 banow wlasnie za 20 dni bedzie mi sie konczyl ten 5 no i nie chce dostac pozniej na pol roku bana a wiec da sie jakos to wyczyscic czy po jakims czasie sie to wyczysci?

 

Nie wiedzialem gdzie napisac bo prawie wgl nie uzywam tego forum

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie można wyczyścić historii banów nadanych słusznie i potwierdzonych (wyjątek stanowią bany nadane przez pomyłkę - są one usuwane z historii banów). Jedyne co możesz zrobić to się teraz pilnować.

1 minute ago, matiswa said:

czyli nastepnego bana dostane na pol roku?


 Tak.

Edited by terrordrome

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Okej Dzieki wielkie bede sie pilnowal i juz wiecej nie pojade na to piekielne skrzyzowanie albo do roterdamu :D

 

Mozna Zamknac

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@terrordrome Pomyliłeś się kolego i to nieźle. Pierwsze 3 bany są według uznania Adminów. 4 jest na miesiąc, 5 na trzy miechy i 6 jest na stałe (perma)

@matiswa  Z tego co ja wiem o banach i co mogę odczytać z twojego profilu, kolejny ban masz perma (na zawsze). Jeśli nie chcesz mieć perma, nie łam regulaminu i musisz odczekać aż minie Ci rok od nadania najstarszego bana. Wtedy przestanie się go brać pod uwagę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.