Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  

Question

Mimo tego że dostałem jednego bana za obrażanie ludzi na innym koncie po czym zmieniłem swoje zachowanie to on i tak grozi mi banem, dokucza mi,rozsyła to co pisałem na czacie innym osobom zeszłego roku.

(Nie był on wtedy Adminem i też mnie obrażał) Prosze żeby wyjaśniono tę sprawe lub zabranie tej osobie admina na teamspeak3 ponieważ admin nie powinien dokuczać osobom o niższych uprawnieniach moim zdaniem. Chodzi mi o RidosPL który mnie obraża i wysyła linki do tego co ja kiedyś pisałem bo dostałem mute za to ze oni mnie wyzywali i ja ich tez. Sądze że to jest nie sprawiedliwe że potym jak on mnie wyzywał dostał Admina i nadal mi dokucza.

 

Prosze o rozpatrzenie sprawy (Steam: Jacob TS3:MasterMVP)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To jest płacz czy co? Bo nie rozumiem. Prośba o unbany prowadzona jest na forum tegoż TeamSpeak'a.

 

Co My, biedni użytkownicy mamy do tego, że ktoś Ci robi źle? Nie mamy nawet mocy aby wpłynąć na kogokolwiek. Najlepiej kierować to prosto do administratorów, oczywiście jeśli ma się konkretne dowody, a nie historyjkę "bo on mi coś zrobił".

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

jak dla mnie to sprawa jest prosta jezeli wchodzisz na ts i ten admin jest wlancz nagrywanie lub rob scena co pisze itp do ciebie a pozniej zglos do adminom tutaj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...