Jump to content

Ban "@BANBYMISTAKE"


Recommended Posts

Witajcie, dzisiaj otrzymałem bana-perma z powodem "@BANBYMISTAKE", nadanego przez Freddyk i nie wiem o co chodzi. Nie została na mnie napisana żadna skarga itp, a w czasie otrzymania bana jechałem w normalny, kulturalny sposób po drodze. Dodam tylko, że wcześniej otrzymałem już 3 bany, które były banami krótkimi (2x2d i 1x7d). Powie mi ktoś o co tu chodzi? 

Link to comment
Share on other sites

To jest po prostu oznaczenie, że ban został nadany przez pomyłkę. Tak oznaczony ban nie liczy się w historii banów nawet jak czas od jego nadania nie przekracza jednego roku.

  • Upvote 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Ban @BANBYMISTAKE to taki ban, który został nadany przez pomyłkę przez administratora z powodu np. wpisania błędnego numeru ID w grze, albo po przejrzeniu nagrania okazało się, że dany sprawca nie był winny. Taki ban nie jest już oficjalnym banem, oznacza on pomyłkę administratora i nie jest liczony jako ban (tym bardziej nie jest liczony jako aktywny), takie wpisy są po pewnym czasie usuwane.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.