Jump to content

Launch Ets dediğimde steamx64 hatası

Kamer

Recommended Posts

@Oyun_King6

Multiplayer oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın işletim sistemi 64-bit olmak zorunda sanırım sizin 32-bit olduğundan dolayı böyle hata alıyor olabilirsiniz. Eğer 32-bit işletim sistemi kullanıyorsanız bilgisayarınıza format atarak 64-bit işletim sistemi yükleyebilirsiniz.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

1 hour ago, SLAUGHTEER said:

@Oyun_King6

Multiplayer oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın işletim sistemi 64-bit olmak zorunda sanırım sizin 32-bit olduğundan dolayı böyle hata alıyor olabilirsiniz. Eğer 32-bit işletim sistemi kullanıyorsanız bilgisayarınıza format atarak 64-bit işletim sistemi yükleyebilirsiniz.

hayır bilgisayarım 64 bit

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

Steam_api.dll.png

Euro Truck Simulator 2 oyununda Steam_api.dll hatası alıyorsanız yapmanız gereken Steam_api.dll dosyasını indirmek olacaktır. 

Dosyayı kurmak için : Steam_api.dll dosyasını c:/windows/system32/ dizinine atarak Euro Truck Simulator 2 oyununda ki Steam_api.dll hatasını gidererek yazılımınızı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Eğer işlem olmaz ise resimde gördüğünüzü uygulayın. Ya da oyunun klasörüne atın. 

"Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ tık > Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula..."

Steam_api.dll indir

Eğer bu yaptıkların olmadı ise bu videodan yardım alabilirsin.

• Upvote 1

Merhaba

Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulamayı denedin mi? Denemediysen :

1. Doğrulanacak oyuna sağ tıklayın.

2. Özelliklere tıkladıktan sonra 'Yerel Dosyalar' sekmesine geçin.

3. 4.sıradaki 'Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula' Seçeneğine tıklayın ve bekleyin.

Umarım yardım edebilmişimdir. İyi oyunlar...:rolleyes:

Edited by Furkan3406
small correction

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.