Jump to content
  • 0

Czy save dodany do konta World of Trucks zapisuje się w chmurze?


Refus

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Niestety mi się zdaje że nie. Nie zapisuje się w chmurze zapis z ETS 2 w World of Trucks.

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ustawienia oraz save'y z gry ETS2 oraz ATS są zapisywane tylko i wyłącznie lokalnie na dysku w Dokumentach. Nie są synchronizowane ani poprzez Steam Cloud, ani poprzez World of Trucks.

BTW. Można się pokusić o synchronizację samych Dokumentów lub poszczególnych folderów poprzez wbudowanego w systemy Windows OneDrive'a lub ostatecznie przez inne programy synchronizujące do chmury typu Dropbox czy Google Drive. Możliwość jest ale wymaga to drobnej wiedzy i odpowiedniej konfiguracji.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, Rambo88pl said:

Niestety mi się zdaje że nie. Nie zapisuje się w chmurze zapis z ETS 2 w World of Trucks.

 

1 hour ago, WooQash said:

Ustawienia oraz save'y z gry ETS2 oraz ATS są zapisywane tylko i wyłącznie lokalnie na dysku w Dokumentach. Nie są synchronizowane ani poprzez Steam Cloud, ani poprzez World of Trucks.

BTW. Można się pokusić o synchronizację samych Dokumentów lub poszczególnych folderów poprzez wbudowanego w systemy Windows OneDrive'a lub ostatecznie przez inne programy synchronizujące do chmury typu Dropbox czy Google Drive. Możliwość jest ale wymaga to drobnej wiedzy i odpowiedniej konfiguracji.

Szkoda, zrzuciłem save na dysk który padł. Miałem do niego sentyment bo grałem na nim od premiery.

No trudno, dzięki za odpowiedź.

76561198064976631.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.