Jump to content

SDK Sorunu

GrandLionTR

Recommended Posts

Merhaba Sevgili, @GrandLion

Bu sorunu çözmek için tarafımca sadece (1) yol biliyorum; 

Şimdi Euro Truck Simulator 2 ve/veya American Truck Simulator açıkca öncelikle hemen kapatın, daha sonra Steam/SteamApps/common/ETS2/bin/x64/plugins dosyasını komple sil, ve oyunu tekrar yeniden başlat, bakalım sorun halen devam ediyor'mu ve/veya düzelmişmi.

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

2 minutes ago, ismail said:

Merhaba Sevgili, @GrandLion

Bu sorunu çözmek için tarafımca sadece (1) yol biliyorum; 

Şimdi Euro Truck Simulator 2 ve/veya American Truck Simulator açıkca öncelikle hemen kapatın, daha sonra Steam/SteamApps/common/ETS2/bin/x64/plugins dosyasını komple sil, ve oyunu tekrar yeniden başlat, bakalım sorun halen devam ediyor'mu ve/veya düzelmişmi.

Çözüldü! 
Teşekkürler @ismail

Benim dalgınlığım, telemetry silmişim ancak FanaLEDsPlugin duruyordu uyarı ondan kaynaklıymış. 

Bu eklentiyi silmek istemiyorum ancak uyarıdan kurtulmanın başka bir yöntemi yok mu? 

59 minutes ago, GrandLion said:

Çözüldü! 
Teşekkürler @ismail

Benim dalgınlığım, telemetry silmişim ancak FanaLEDsPlugin duruyordu uyarı ondan kaynaklıymış. 

Bu eklentiyi silmek istemiyorum ancak uyarıdan kurtulmanın başka bir yöntemi yok mu? 

Ben sadece oyun içerisinde bulunan (SDK) sorununu çözmeyi biliyorum, bunun nasıl çözüleceğini maalesef bilmiyorum, ama şöyle bir tahminim var...

Tahminim: Şimdi oyunun klasörün'de bulunan plugin dosyasını sildin ya, şimdi bir bilgisayarını reset at sonra bir daha silmeyi dene bakalım (FanaLEDsPlugin) dosyasını. :)

1

9 minutes ago, ismail said:

Ben sadece oyun içerisinde bulunan (SDK) sorununu çözmeyi biliyorum, bunun nasıl çözüleceğini maalesef bilmiyorum, ama şöyle bir tahminim var...

Tahminim: Şimdi oyunun klasörün'de bulunan plugin dosyasını sildin ya, şimdi bir bilgisayarını reset at sonra bir daha silmeyi dene bakalım (FanaLEDsPlugin) dosyasını. :)

Tamamdır eyvallah İsmailcim.

KONU KİLİT.

59 minutes ago, GrandLion said:

Tamamdır eyvallah İsmailcim.

KONU KİLİT.

Rica ederim, ne demek bir şey değil, sorununuzun sevilmesine çok sevildim, iyi oyunlar dilerim. :) 

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.