Jump to content
  • 0

Problem z komunikacją głosową


Volff

Question

Z racji faktu, iż jest to mój pierwszy post pragnę powitać serdecznie wszystkich forumowiczów. Wirtualne kilometry przemierzam od dłuższego czasu, lecz ostatnio wykryłem u siebie pewien problem. Mianowicie gdy chcę cokolwiek powiedzieć na tzw. "radyjku", zamiast głosu słychać jedynie buczenie oraz trzaski. Często korzystam z TeamSpeak'a i tam nie mam żadnych problemów z komunikacją. Czym to może być spowodowane? Przeszło mi przez myśl, że może gra wykrywa mi jakiś inny mikrofon, lecz nigdzie nie mogłem znaleźć ustawień owej komunikacji. Nie jest to jakiś problem uniemożliwiający rozgrywkę, lecz wygodniej jest po prostu porozmawiać na drodze komunikacji werbalnej niż zatrzymywać się i pisać. Czy ktokolwiek jest w stanie mi pomóc? Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

U mnie nie pomaga reinstalacja, ale znalazłem prostszy sposób lecz męczący troszkę.

 

Minimalizujesz grę, wchodzisz w urządzenia do nagrywania (prawym na głośnik pasek start po prawo obok daty) wybierasz używany mikrofon, właściwości, zakładka niestandardowy i odznaczasz zwiększenie wydajności mikrofonu, po zaznaczeniu ponownie do następnego uruchomienia gry powinien być spokój. Leczenie doraźne, ale mimo wszystko skuteczne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.