Jump to content

Schwarzmüller DLC Desteği hala gelmedi

By OxyGeN

Recommended Posts

Fransa DLCsi çıktığı gibi destek geldi miclehan dlcsi ciktigi gibi destem geldi ama hala schwarzmuller dlcsi hala aktif degil buda artik benim canimi sıkıyor daha once bu konuyu actim bir dorse aktarimi kolay degil dedi harita akatarmakmo daha zor dorsemi hadi dorse olsun bu dlc cikali kac ay oldu bu kadar sürede bi dlc aktarilamazmi ? Ne zaman destek gelecek acaba ? 

Topic is inactive. Locked & Moved to Archive

Edited by LIGHTOFGOD

• 2 weeks later...
On 20.01.2017 at 0:48 AM, semih37373 said:

Fransa DLCsi çıktığı gibi destek geldi miclehan dlcsi ciktigi gibi destem geldi ama hala schwarzmuller dlcsi hala aktif degil buda artik benim canimi sıkıyor daha once bu konuyu actim bir dorse aktarimi kolay degil dedi harita akatarmakmo daha zor dorsemi hadi dorse olsun bu dlc cikali kac ay oldu bu kadar sürede bi dlc aktarilamazmi ? Ne zaman destek gelecek acaba ? 

Her yeni çıkan DLC'ye MP desteği hemen gelirken bu sefer pek öyle olmadı ve bizi biraz bekletti haklısınız. Neyse ki en sonunda beklenen destek geldi ve uyum tamamlandı. 

İyi oyunlar...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.