Jump to content

TS3


bazyliszek [PL]

Recommended Posts

Kiedyś korzystałem z tego portalu jak nie miałem potrzeby używać ponad 10 slotów tylko było to dawno więc pewnie nie pomogę. Jeżeli chcesz stworzyć nowy teamspeak to bardziej opłaca się wykupić serwer i samemu postawić na nim TS i jakąś stronkę i można starać się o 512 slotów lub pozostać przy 32. Osobiście mam wykupiony serwer z kumplem do własnego użytku(tylko dla znajomych) i generalnie wychodzi taniej niż przez inne firmy. U mnie to ok. 100zł zaoszczędzone przy 32 slotach, i rocznej opłacie, nie staramy się o 512 bo nie potrzebujemy. Ale taki serwer to fajnie jak byś miał kogoś kto Ci to zrobi, bo nie każdy sobie poradzi :P 

Link to comment
Share on other sites

^ Jeśli mówiąc serwer masz na myśli serwer VPS to się z Tb zgodzę ponieważ może i VPS będzie droższy o te kilka złotych to daje więcej możliwości, np. postawienie bota muzycznego czy bota, który za nas wszystko zrobi, postawienie strony www etc. Możliwości jest dużo. Jeśli jednak mówiłeś o zakupie gotowego serwera TS płacąc 60-80 groszy za slot to już głupota, chyba, że nie potrzebujemy gadżetów, których wymieniłem wyżej no i co najważniejsze ilość slotów, które zakupujemy nie będzie przekraczała +/- 18zł. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SlimShady! said:

^ Jeśli mówiąc serwer masz na myśli serwer VPS to się z Tb zgodzę ponieważ może i VPS będzie droższy o te kilka złotych to daje więcej możliwości, np. postawienie bota muzycznego czy bota, który za nas wszystko zrobi, postawienie strony www etc. Możliwości jest dużo. Jeśli jednak mówiłeś o zakupie gotowego serwera TS płacąc 60-80 groszy za slot to już głupota, chyba, że nie potrzebujemy gadżetów, których wymieniłem wyżej no i co najważniejsze ilość slotów, które zakupujemy nie będzie przekraczała +/- 18zł. 

Jak najbardziej serwer VPS, nie dodałem tego bo było to dla mnie oczywiste :D 

Link to comment
Share on other sites

Putty i lecisz komendami jak w Wierszu poleceń na windowsie ;)

Jest masa poradników jak zainstalować VPS czy uruchomić na nim serwer TS3.

Zapytaj wujka Google a na pewno znajdziesz to czego szukasz. :)

Link to comment
Share on other sites

Na razie wykupiłem samego ts'a bo nie mam aż tylu graczy, zeby opłacalne było wykupienie vps'a. Narzekać nie mogę, choć były problemy z tym, że niezarejestrowany użytkownik wchodząc na ts, nie widział nikogo na kanale (permisja ustawiona standartowo) co mi nie pasowało. Musiałem się kilka minut z tym pobawić

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.