Jump to content

błąd zapisu gry


VexuS [PL]

Recommended Posts

Witam.otóż to kiedyś kupiłem ets 2 na steam po jakimś czasie przeglądałem warsztat i wgrałem mody po jakimś czasie znudziły mi się a następnego dnia zapisałem stan gry i nie mogłem wejść potem na Ets 2 bo pisał błąd zapisu gry Dam wam linka Prosze pomóźcie 

Link:https://zapodaj.net/7801008f07c8e.bmp.html

Link to comment
Share on other sites

Według mnie opis tej sprawy jest wyczerpujący w okienku po prawej stronie.

 

Yj9wHxT.jpg

 

Sam przyznajesz, że używałeś jakiś modyfikacji i niektóre powyłączałeś. Dlatego zapis może nie działać teraz bez pewnym modyfikacji, które stosowałeś wcześniej.

W tym przypadku pozostaje Ci tylko przywrócić dotychczasowe modyfikacje lub szukać tej jednej lub kilku z którymi zapis gry by się uruchomił, albo pozostaje Ci rozpocząć grę od początku. Teoretycznie byłoby jeszcze trzecie wyjście ale to dla bardziej zaawansowanego użytkownika i to też pod pewnym warunkiem, że format zapisu gry został wcześniej zmieniony na odpowiedni.

 

BTW. zły dział, błąd nie dotyczy MP, tylko samej gry.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Przenosze do offtopic, aczkolwiek myślę że temat został wyczerpany, jak WooQash wspomniał, użyj innego zapisu gry, i chyba najlepszym rozwiązaniem będzie ściągnięcie nowego, kompletnie od zera bo to spowoduje kolejne problemy, z ładunkami itp. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Bandero locked and unlocked this topic
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.