Jump to content
Sign in to follow this  
RaneMoro

Modding

Recommended Posts

Witajcie,

tak zapytam - czy ktoś z was robi mody :)? Aktualnie robię skin pack dla firmy Connect Trans Polska i grupy Polscy Truckersi, każda ciężarówka robiona od podstaw :P 

Wymieniajcie co robicie itp., może jakiś wspólny projekcik zrobimy :) 

Pozdrawiam, Rane

A ja sie zapytam czy robi ktos z was naczepy? Chodzi mi o zrobienie naczepy inter cars tej nowej wywrotki . miała by ona kilka kolorów bo takie u mnie jeżdżą w wiosce po piasek z jednej firmy. Mam ciężarówki tej firmy ale naczep nie mam

6 hours ago, maxymiliano said:

A ja sie zapytam czy robi ktos z was naczepy? Chodzi mi o zrobienie naczepy inter cars tej nowej wywrotki . miała by ona kilka kolorów bo takie u mnie jeżdżą w wiosce po piasek z jednej firmy. Mam ciężarówki tej firmy ale naczep nie mam

jeżeli mielibyśmy wykorzystać model z gry to nie ma problemu. Gorzej jeżeli trzeba stworzyć nowy model od postaw lub skleić z kilku. Ta zabawa już trochę zajmie czasu.

W sumie robię wszystko co związane z modelowaniem  od Haulina po ETS2 :V  Jak coś to PW i zostawiam swojego flickra https://www.flickr.com/photos/[email protected]/

14 hours ago, L3chu said:

jeżeli mielibyśmy wykorzystać model z gry to nie ma problemu. Gorzej jeżeli trzeba stworzyć nowy model od postaw lub skleić z kilku. Ta zabawa już trochę zajmie czasu.

Nie całe 2h roboty w zmodelerze z gotowymi materiałami.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...