Jump to content

kitlenme sorunu

Burak Cetinkaya

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba sistemim iyi olmasına rağmen ets2 sp de oyuna giriyorum sürdüğünde bir de donuyo düzelmiyo kapatıp yeniden açıyorum gen aynı sorun hiç düzelmedi hiç bir şekilde mp yi kaldırın sp de düzeliyo ama mpyi kuruyorum yine aynı trende ve limanda oluyor yapılandırma dosyaları ve oyun önbelleğini defalarca Doğrulamamıza rağmen sorun devam halindeyiz yapmadığımız şey kalmadı lütfen yardım edin çok canımı sıktı bu konu

Topic is inactive. Locked & Moved to Archive

Edited by LIGHTOFGOD

Merhaba @Burak Çetinkaya

1)Yeni ve temiz bir save dosyası ile oyuna girmeyi deneyin.

2)Ekran kartınızın driver sürümlerinin güncel olduğundan emin olun.

3)TruckersMP Launcher silin ve doğru yüklediğinizden emin olun.

4)Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silin ve oyuna girmeyi deneyin.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

• 2 weeks later...
On 12/31/2016 at 5:07 PM, Burak Çetinkaya said:

Arkadaşlar merhaba sistemim iyi olmasına rağmen ets2 sp de oyuna giriyorum sürdüğünde bir de donuyo düzelmiyo kapatıp yeniden açıyorum gen aynı sorun hiç düzelmedi hiç bir şekilde mp yi kaldırın sp de düzeliyo ama mpyi kuruyorum yine aynı trende ve limanda oluyor yapılandırma dosyaları ve oyun önbelleğini defalarca Doğrulamamıza rağmen sorun devam halindeyiz yapmadığımız şey kalmadı lütfen yardım edin çok canımı sıktı bu konu

Trende ve limanda demişsin, aynı sorunu bende yaşamıştım, trene veya limana bindiğimde oyun loading screende çok uzun süre takılı kalıyordu. Şirketimdeki bütün şoförleri kovduktan sonra düzeldi. Çünkü serverla synclenmeye çalışıyor tüm şoförler buda uzun süre donmaya sebep oluyordu.

• Upvote 1

CBVtAjW.png   76561198031787813.pngAddFriend.png

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.