Jump to content

T.R.A.P

Veteran Driver V
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Truck?

About T.R.A.P

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 05/01/1991

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Samsun,TR
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Germany: Düsseldorf

Recent Profile Visitors

1023 profile views
 1. 🎉 🎂 Happy birthday to you! 🎂 🎉

 2. Bende de aynı sıkıntı vardı, garajlardan kaynaklanmıyor. Çekici sayısı ve çalışan sayısını azaltman lazım.
 3. Vpn, Dns vs... kullanıyorsanız muhtemelen bunlardan kaynaklıdır. Güvenlik duvarı, virüs programlarını vs. kapatıp denediniz mi ?
 4. If you are logged into Europe 1 server, If you are receiving WOT contracts, you can not disable the speed limit. You disabled the speed limit in the gameplay menu but did you check the multiplayer settings? There are two different settings.
 5. Çıldıracak bir şey yok ben site kurulduğundan beri üyeyim, kafa bazen dalgın olabiliyor. Yıllardır girdiğim oyunda bazen yanlışlıkla Steam şifresini yazıp bu hatayı almışlığım oldu benimde o yüzden sordum. Destek talebine yanıt gelene kadar şifrenizde türkçe karakterler varsa değiştirip tekrar girmeyi deneyin. Bundan dolayı aynı hatayı alanlar oluyor.
 6. TruckersMP şifrenizi ve mail adresinizi girdiğinize emin misiniz ?
 7. T.R.A.P

  ETS2MP SORUNU

  Save dosyasıyla oynuyorsunuz sanırım. Kendinize ait yeni bir profil oluşturup açarsanız hallolacaktır. Save dosyası kullanmadan deneyin.
 8. Şu beyaz gösterdiğimi işaretlediğinize emin misiniz ?
 9. Yeni gelen ağır yük dlc paketi güncellemesini yapmışsınız. Multiplayera gelecek güncellemeyi bekleyeceksiniz. Sürüm düşürmeyi deneyin. Bununla ilgili bilgiler forumda var.
 10. Euro Truck Simulator 2 için Ana Oyunda %75, DLC lerde ise %75'e kadar indirim fırsatı var. Önümüzdeki Pazartesi bitecek olan bu indirim büyük yaz indirimleriyle neredeyse aynı arkadaşlar. Almayı düşündüğünüz bir DLC varsa kaçırmamanızı tavsiye ederim. Fransa DLC'si %10 indirimde, ATS ise %50 indirimle satışta. Viva la France ! Paketini %10 İndirim Yerine %19 İndirim İle Satın Alma Şansı Yukarıdaki fotoğrafta da görmüş olduğunuz gibi Fransa DLC'si %10 luk bir indirimle 31,50 TL'den satışa sunulmuş. Fakat Euro Truck Simulator 2 Map Expansions Paketi altında satın alırsanız 28,35 TL gibi bir fiyat karşınıza çıkıyor. Kütüphanenizde Going East ve Scandinavia DLC'leriniz varsa bu taktik ile aynı haritayı 3 TL daha az bir ücret ödeyerek alabilirsiniz. (Ufak bir püf nokta)
 11. Oyun içi radyo frekansı kaçta ayarlı sizde ?
 12. Ağır yük ve çift dorse modu... Bu ikiliyi multiplayerda düşünemiyorum
 13. Ben diğer oyunculara zarar vermeyenlere ban atılmasını gereksiz buluyorum açıkçası. Geçmiş olsun.
 14. TruckersMP yükledikten sonra, masaüstünde ikona sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Çıkanların hepsini tikleyip, Install Avaible Updates deyin. Bundan kaynaklı olabiliyor bazen.
×
×
 • Create New...