Jump to content

BAN SEBEBİ ÖĞRENME

TheSeepLine

Recommended Posts

Merhablar arkadaşlar.Öncelikle yetkili arkadaşlar yanlış yer ise kusuruma bakmasınlar direk konuyu buraya açtım ama.Az önce yarım saat ya da bir saat kadar önce bir ban yedim 4 günlük. WooQash denilen admin arkadaştan.Sola dönülmeyen yol olduğu için yedim sanırsam ama sola dönmemiş,ordan dönüp geldiğim gibi geri döndüm.Böyle bir durumda ban yeniliyor mu  onu sorucaktım çünkü ortada suçlu olduğum bir durum olduğunu düşünmüyorum.Sadece U dönüşü yaptım herhangi bir kazaya da yol açmadım.Admine itiraz et bölümünden itiraz ettim ama geri dönüş yapmadı.Bilgili arkadaşlar konuya vakıf olurlarsa çok memnun olurum.4 gün de olsa ban yemek insanı gerçekten üzüyor.Teşekkür ederim...

Adsız123.png

Merhaba,

Ban durumları için lütfen ban itiraz sistemini kullanın. Eğer bilmiyorsanız rehberi aşağıya bırakıyorum. İtiraz metnini Türkçe olarak yazabilirsiniz, Türkçe gelen ban itirazlarını yine takımdaki Türk görevliler çeviriyorlar. Ban itiraz metnini doldururken en az 100 karakter olacak şekilde yazın.

[REHBER] Ceza İtirazı Nasıl Yapılır? (27.05.2016)

Eğer ban itirazınıza gelen cevap sizi tatmin etmezse [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Ayrıca kurallara da bir göz atmanızda yarar var. 

In-game rules [TR] | Oyun Kuralları (26.09.2016)

İyi oyunlar dilerim.

bluesbass

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

Merhaba, @TheSleepLine ; 

İlk önce bu konu hakkında hiç bir şüpheniz olmasın konuyu doğru alana açtınız

Oyun içerisinden alınan cezalar ile maalesef forum içerisinde hiç bir şekilde bilgilendirme yapılmamaktadır. Bunun için TruckersMP'nin oluşturmuş olduğu " Ceza İtirazı " Sistemini kullanmanız gerekiyor, ceza itirazı sisteminin nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız yandaki bağlantı adresinden gerekli bilgilendirmeleri öğrenebilirsiniz (https://goo.gl/XoE4W8) ceza itirazı yaptıktan sonra gerekli admin gerekli kanıtı verdikten sonra bu kanıtın haksız/hatalı/yanlış olduğunu düşünüyorsanız ceza itirazınızın linki ile birlikte [email protected] adresine bu konuyu ilgilendiren bir mail atabilirsiniz. 

- Ceza İtirazınızı Türkçe yapabilirsiniz ( Turk Support Ekibi Tarafından Ceza İtirazınız İngilizce'den türkçeye çevirilmektedir. ) 

Adminin yoğunluğuna bağlı olarak size cevap verme süresi değişecektir. Müsait olduğu bir zamanda itirazınıza gerekli cevabı verip, profilinize ban kanıtını da ekleyecektir. Şu an için sizin tek yapabileceğiniz şey adminin cevabını beklemek. Gelen cevaba göre dilerseniz feedback'e mail atabilirsiniz. Bu süre içerisinde siz yine de kuralları daha dikkatli şekilde okuyun.

İyi oyunlar dilerim.

bluesbass

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

2 minutes ago, TheSeepLine said:

İzlemişseniz görmüşssünüzdür oraya gitmediğim halde ban yemişim ve sebep olarak wrong way yanlış yol diyor.Ben o yola girmemişim halbuki dönmüşüm.Suçumu kabullenememek değil durumum lakin ufak bir dönüşe ban mı yiyorum yani onu anyalamadım.

Orası kritik bölge, diğer oyuncuların huzur ve refahı için maalesef adminler o bölgede insiyatif kullanmıyorlar.

TIRCI

Merhaba @TheSeepLine

Ters şeride girmiyorsanız fakat karşıdan gelen arabanın önüne kırmışsınız yani u çekilmemesi gereken yerde yapmışsınız o bölge bu aralar kritik bir bölge oluşan trafikten dolayı bundan sonra daha dikkatli olun.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

• 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.