Jump to content
  • 1

Odwołanie od bana


MikolajPL

Question

   Witam,

Jest to wątek bardziej do adminów... Jechałem sobie ok. 90 km/h, dojechałem do kogoś kto jechał wolniej ode mnie, więc chciałem go wyprzedzić przyśpieszyłem do 100 km/h. Gość zaczął jechać szybciej, a więc przyśpieszyłem do 110 ( była to godz. 7.00 i nie było nikogo oprócz mnie, tego gościa i jeszcze jednego który chyba stał na poboczu ) jechałem jechałem i nadszedł moment kiedy mogłem zjeżdżać na prawy pas i nie wiem jak to się stało ale ten gość miał chyba " spped hacka " czy jakoś tak i " poleciał " 140 a nast. znowu jechał te swoje 80 km/h. Ogólnie to przezwałem go na cha'cie i dlatego mam bana ale ten gość mógł spowodować wypadek szanse na to byłyby gdybym  zjechał od razu  80/100.

 

A OGÓLNIE CHODZIŁO MI TU O TO ŻEBYM MIAŁ ODWOŁANEGO BANA BO KIEDY BIORE NORMAL NA STRONIE TRUCKERSMP TO NIGDY MI NIC NIE PRZESYŁAJĄ

 

Adminów brardzo prosze o wyrozumiałość.

 

                                                                                               Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • -1

Odwołań od bana nie piszemy na forum. Przejdź do http://truckersmp.com/appeals i utwórz odwołanie od bana korzystając z opcji na niej dostępnych. Radzę też napisać ową apelację w języku angielskim. Jeśli już napisałeś apelację, radzę poczekać cierpliwie. Co do sytuacji: Cokolwiek by się nie działo, nie wyzywaj kogokolwiek, za cokolwiek, gdyż możesz również być zbanowany.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.