Jump to content
  • 0

Na temat firm.


DethTroll

Question

Witam :)

Walnę prosto z mostu.

Jak działa firma? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej, bo na razie jestem na etapie takim, że:

1. Istnieją,

2. Większość z nich rozlicza się z tras,

A dalej to dla mnie temat nieznany.

 

Czy poza zgranym gronem ludzi i przyjemnych, wspólnych wypadów do miast coś się jeszcze pod tym kryje? :)

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Nic więcej się nie kryje poza kreatywnością założyciela firmy :) Nie ma żadnych zasad, reguł, sposobów na założenie firmy w grze. Po prostu gracze razem się zrzeszają, przyjmują wspólne malowanie, nazwę firmy i tag firmowy. Każda strona z VTC np. virtualcompany.com.pl czy kiedyś myvtc.net są tworzone przez graczy i dla graczy. Nie mają nic wspólnego z modyfikacją. To co stworzysz jest Twoje ;) Od Twojej małej społeczności, po regulaminy firmy i stworzone dla niej strony internetowe. Możesz też zareklamować swoją vs'kę w dziale "Firmy" jeśli spełnisz wszystkie warunki - KLIK

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, DethTroll said:

poza zgranym gronem ludzi i przyjemnych, wspólnych wypadów do miast

Czyli de facto odpowiedziałem sam sobie tak? :P

 

W sumie jak już tu jestem to przy okazji zapytam o naczepy, bo widuję firmowe konwoje lub solowych kierowców z logiem firmy na naczepach.

Takie rzeczy kieruje się do kogoś kto zarządza plikami, żeby włożył odpowiednie pliki (logo) do plików MP, co by w grze były dla wszystkich widoczne?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 hours ago, DethTroll said:

W sumie jak już tu jestem to przy okazji zapytam o naczepy, bo widuję firmowe konwoje lub solowych kierowców z logiem firmy na naczepach.

Takie rzeczy kieruje się do kogoś kto zarządza plikami, żeby włożył odpowiednie pliki (logo) do plików MP, co by w grze były dla wszystkich widoczne?

Takie modyfikacje są tylko w trybie singleplayer.

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.