Jump to content

Wymagania dot. reklamowania Wirtualnych Firm


Recommended Posts

OiMmMa6.png

 

Witajcie Gracze i Właściciele Wirtualnych Firm !

 

To jest miejsce, gdzie można reklamować swoją wirtualną spedycję pośród społeczności TruckersMP. Zachęcamy do reklamowania swojej firmy. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wskazówek, skontaktuj się z Menedżerami społeczności (Community Managerami), jakim kolwiek innym managerem który jest Polakiem lub jeśli nie ma takich osób, skontaktuj się zespołem moderatorów społeczności (Community Moderation Management).

Chcesz publicznie zareklamować swoją wirtualną spedycję? Reklamuj ją w tej sekcji i zbieraj zainteresowanie innych Graczy!

Oto poniższe wymagania, które muszą zostać spełnione, aby post / reklama została zatwierdzona w tej sekcji. Przed przesłaniem postu upewnij się, że je spełniasz.

Obowiązują od dzisiejszej daty.

 

Właściciel postu powinien:

  • Mieć co najmniej 20 przydatnych wpisów na forum
  • Być zarejestrowanym na forum przez co najmniej miesiąc
  • Nie być poprzednio ostrzeżonym na naszym forum

 

Wirtualna spedycja powinna:

  • Mieć przynajmniej kilku kierowców
  • Zawierać unikalne treści, takie jak nazwa lub logo firmy
  • Zawierać wystarczające informacje, takie jak Informacje kontaktowe (Discord, Teamspeak) Informacje o firmie lub Możliwe konwoje i rekrutacja
  • Mieć odpowiednie media, w tym działającą stronę internetową (strona na Facebooku jest wystarczająca)
  • Dodatkowo może zawierać: Informacje o zarządzie firmy

 

Screeny z gry (reprezentujące konwoje, jazdę w grze...) muszą zostać wstawione między znaczniki <spoiler> oraz </spoiler>. Nie stosowanie się do tej zasady będzie skutkować usunięciem.

Temat z reklamą Wirtualnej Firmy musi pokazywać włożony nakład pracy autora. Treści Wirtualnej Firmy takie jak Logo, Strona internetową, format czy nazwa muszą być unikatowe. Nawet jeśli Twój temat spełnia wszystkie wymagania, może nie zostać zaakceptowany, ponieważ może nie spełniać kilku wymagań, które zostały umyślnie niewymienione. Jednak w tym sensie możemy również zatwierdzać tematy, które nie spełniają niektórych wymienionych wymagań. Posty nieaktywne przez ponad miesiąc będą archiwizowane.

 

Posiadanie firmy dodatkowo pozwala zdobyć tagu w naszej gildii publicznej Discord, z dostępem do międzynarodowego kanału komunikacji ze wszystkimi właścicielami oraz kierowcami firm z całego świata!

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...