Jump to content

Edycja mapy w celu usprawnienia ruchu na węźle A7 z drogą Calais - Duisburg


elot360PL

Recommended Posts

Nazwa Sugestii:

Udrożnienie ruchu na węźle A7 z drogą Calais - Duisburg za pomocą edycji mapy
 

Opis Sugestii:

Ostatnio czytałem o tym że testowo zostały zamknięte dwie relacje węzła na tejże trasie (Podobno  sprawdzano czy takie rozwiązanie usprawniłoby ruch w tym miejscu na wypadek przeludnienia). Nie mam pojęcia jak wyszły testy i czy to rozwiązanie się przyjęło. Ale jeśli.
Wychodzę z pewnym pomysłem żeby usprawnić to wasze blokowanie tych relacji. Mianowicie chodzi o to by w map edytorze ustawić na żywca barierki które by po prostu za chiny nie pozwoliły by graczom zjeżdżać z autostrady na landówke. Ustawienie paru barier (Do wyboru, do koloru) zajmuje raptem z 5 minut (Choć można nad tym siedzieć godzinę jeśli się jest perfekcjonistą), a pierwsze co robi to oszczędza pracę administratorom. Zamiast jednego, dwóch adminów na jedną łącznice mamy jedną barierę która przyjmie wszystkie uderzenia, nie musi pisać na czacie że jest zakaz wjazdu bo po prostu nie będzie się dało przejechać, może tak cały dzień, a w tym samym czasie tych dwóch lub czterech adminów może obserwować inne części mapy, landówki albo samego węzła. Osobiście już widzę pewien problem przy rozwiązaniu z map edytorem, myślę że zaimplementowanie modyfikacji na serwer wymagałoby wyłączenie serwerów (Wywali wszystkich graczy co już samo w sobie udrożni węzeł), oraz wymagałoby by wszyscy gracze pobrali nową aktualizacje z zablokowanymi łącznicami (Taka pięta achillesowa tej sugestii, wątpię żeby ktokolwiek chciał takie rozwiązanie na stałe), więc myślę że okresowe wsadzanie tego do MP (Np przed weekendem bariery, po weekendzie brak barier) było by w miarę optymalne. 
Pomysł nie jest może idealny, ale wydaje mi się że osoby bardziej kompetentne mogłyby go dopracować. (Myślę że ma to jakąś perspektywę).
 
Przykładowe obrazki:
Spoiler

ZezyKdw.jpg

 

2yGbxCI.jpg

 

bE6OTos.jpg

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
- Jest szansa że w pewnym stopniu polepszy drożność tegoż miejsca.
- Oszczędza pracy administratorom którzy zamiast pilnować czy ktoś nie chce sforsować ich blokady mogą zająć się czymś innym.
- Sugestia może i z problemem, jednak myślę że z pewną perspektywą.
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o zamknięcie drogi, były to testy związane z pracą serwerów i było to jednorazowe pozwolenie od Developera, aby takową drogę zamknąć. Co do samej sugestii, okej, ale myślę że nie przejdzie, bo jak nie ta drogą to gracze znajdą inną, kiedyś to EP pękało w szwach razem z Rotterdamem, a teraz? Teraz jest landówka śmierci, nie da się wszystkiego zabronić, a sporo już słyszałem na cb jak to ludzie mówili że w końcu coś fajnego się dzieje na MP i że to jest właśnie piękne, że można postać w korku jak w prawdziwym życiu i po prostu pogadać :) Zobaczymy co reszta powie ;-) 

Ps. Witamy z powrotem Elocik :D 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba żadnych edycji map wystarczy żeby każdy pomyślał zanim wybierze się w to miejsce. Jest kilkadziesiąt takich dróg gdzie można sobie też pojeździć tzw lądówką i moim zdaniem edytowanie nic nie da. Zrobi się tylko wielkie gadanie że administracja ogranicza i nie pozwala korzystać z tego co daje gra.

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.