Jump to content
  • 0

Jak zraportować do bana poza grą?


Wi11y

Question

Witam, miałem taką niezbyt miłą sytuacje wczoraj.

Droga zablokowana, bo ktoś się wywrócił i zrobił się mały zator, bo trzeba omijać leżącego na boku... i naglę widzę na czacie:

"

Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): so unlucky((
[01:16:06] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): э бля
[01:16:09] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): помоги
[01:16:14] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): ;D
[01:16:27] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): спасибо((
[01:17:07] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): ahaha
[01:17:51] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): polska kurwa
[01:17:55] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): nie
[01:18:08] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): ya perdolie tvoya matka
[01:18:16] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): пидр
[01:18:19] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): шлюшка
[01:18:24] Ar1stocr4t #CFC x molodoy (929): хули сигналишь
[01:18:28] [Report System] Thank you for the report! Report id: 23759
[01:18:35] willy (64):   
[01:19:09] Szefuncio[PL,GER] (897): F7+Enter !!!
[01:19:16] Szefuncio[PL,GER] (897): REC
[01:19:50] willy (64): \
[01:37:47] [MKDB]DEJW CZ (944): me ti
"

Gdzie i jak to napisać żeby zaraportować kolesia, tak żeby dostał bana i odechciało by mu się więcej tak pisać.

Dodam, że nie wiem czy to było do mnie, bo akurat nie byłem jedynym polakiem w okolicy.

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Po pierwsze, musisz uzyskać informację dot. TruckersMP ID sprawcy. Tę informację możesz uzyskać poprzez otwarcie pliku logu spawnu z wczoraj i wyszukaniu nazwy "Ar1stocr4t #CFC x molodoy". Po jej uzyskaniu wchodzisz na http://truckersmp.com/pl_PL/reports/create i wypełniasz pola odpowiednimi informacjami. Ostatnie pole jest przeznaczone na podanie linku do dowodu w postaci screenshota i/lub filmu.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Qurczę, nie zrobiłem screna, ale to jest pomysł na przyszłość, chyba zacznę nagrywać swoje przejazdy, wtedy będą dowody na wszystkie dziwne sytuacje.

W tym przypadku niestety mam tylko logi. podejrzewam, że admini też mają własne logi na serwerze.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Równie dobrze możesz zrobić screena z oknem notatnika zawierające: 

  • Dane o graczu(Nick i jego TruckesMP ID)
  • Wypowiedzi, które Twoim zdaniem łamią regulamin gry

W systemie Windows jest narzędzie Wycinanie, które umożliwi zrobienie screena wybranego obszaru ekranu, bądź okna, które nie jest aplikacją pełnoekranową.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Opcja "Język" określa język, w którym składany jest raport. Służy to do poinformowania na przykład w jakim języku są obelgi po wybraniu "Wyzywanie" jako powodu lub z jakiej narodowości jest sprawca w przypadku innych powodów, co ma zadanie lekko usprawnić zatwierdzenie raportu i przy okazji usprawni też późniejszą apelację sprawcy eliminując ew. barierę językową między administratorem, a sprawcą. Jeśli np. znasz język rosyjski i ktoś wyśle Ci obelgi w tym języku, to przy składaniu raportu wybierasz "Rosyjski" i prawdopodobnie raport może być zatwierdzony przez administratora, który również zna język rosyjski lub owy język jest jego natywnym. 

  • Upvote 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.